Zrzuty Ekranowe

Mam pytanie techniczne odnosnie zrzutow ekranowych,a mianowicie:
Jak mam to wyczarowac zeby zrzut zostal zapisany wlasnie w ten sposob – podaje przyklad :http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=9626 chodzi mi ze jest tabelka a po prawej jej stronie klikam na download i przechodze do "obrazu".
Niestety moje zrzuty sa malo estetyczne,poniewaz zabieraja duza czesc strony,dlatego ze nie moge umiescic "obrazu" wlasnie w ten sposob.Tnx za info.

Odpowiedzi: 9

Okidoki... jak tak ma byc to spoko,Dzieki za wszystkie informacje,teraz wiem ze tak musi byc i juz.
Pozdrawiam.
McScr@by
Dodano
04.12.2003 21:40:18
Niestety, raczej agi (dla niej stety :mrgreen: ) ma rację.
Pawek
Dodano
04.12.2003 21:24:54
O.k,Thx za wszystkie rady zobaczymy jak to bedzie wygladac w praktyce,pozatym moje screeany byly duze a zostaly umieszczone bez opcji download.
Skozystam z rady Pawka najpierw wysli zalacznik potem dopiero wysli.Oczywiscie jest to logiczne–maly obrazek jest umieszczany odrazu a duzy jako tabelka i po klik na download przechodzi do wiekszego screeana.Niestety wydaje mi sie ze moje shoty byly duze a zostaly umieszczone bez download,a to wedlug mnie nie wyglada estetycznie.Prosilbym o sprawdzenie.
McScr@by
Dodano
04.12.2003 21:12:37
O.k,Thx za wszystkie rady zobaczymy jak to bedzie wygladac w praktyce,pozatym moje screeany byly duze a zostaly umieszczone bez opcji download.
Skozystam z rady Pawka najpierw wysli zalacznik potem dopiero wysli.Oczywiscie jest to logiczne–maly obrazek jest umieszczany odrazu a duzy jako tabelka i po klik na download przechodzi do wiekszego screeana.Niestety wydaje mi sie ze moje shoty byly duze a zostaly umieszczone bez download,a to wedlug mnie nie wyglada estetycznie.Prosilbym o sprawdzenie.
McScr@by
Dodano
04.12.2003 21:12:37
O.k,Thx za wszystkie rady zobaczymy jak to bedzie wygladac w praktyce,pozatym moje screeany byly duze a zostaly umieszczone bez opcji download.
Skozystam z rady Pawka najpierw wysli zalacznik potem dopiero wysli.Oczywiscie jest to logiczne–maly obrazek jest umieszczany odrazu a duzy jako tabelka i po klik na download przechodzi do wiekszego screeana.Niestety wydaje mi sie ze moje shoty byly duze a zostaly umieszczone bez download,a to wedlug mnie nie wyglada estetycznie.Prosilbym o sprawdzenie.
McScr@by
Dodano
04.12.2003 21:12:37
mcscr@by:
Gdy ja umieszczam plik w poscie to on jest odrazu wyswietlany,a chcialbym zrobic w ten sposob ze zostaje wyswietlona podluzna waska tabelka i gdy dopiero klikne na download to owy plik sie pokaze,(moze zobaczysz moje shoty w jaki sposob sa umieszczane).W moich zrzutach nie ma opcji download,tylko odrazu jest view,jakos da sie to zrobic bo widzialem to u unich userow.

To jest uzaleznione od szerokosci obrazka. Forum automatycznie to sprawdza i wyswietla tylko te mniejsze. Inne pliki i wieksze zrzuty sa umieszczene w tych tabelkach – inaczej forum by sie rozjezdzalo :wink:
agi
Dodano
04.12.2003 19:41:11
Musisz brać opcję 'wyślij załącznik', a dopiero potem 'wyślij post'.
Pawek
Dodano
04.12.2003 19:32:44
The_judge,nie oto mi chodzilo:
Gdy ja umieszczam plik w poscie to on jest odrazu wyswietlany,a chcialbym zrobic w ten sposob ze zostaje wyswietlona podluzna waska tabelka i gdy dopiero klikne na download to owy plik sie pokaze,(moze zobaczysz moje shoty w jaki sposob sa umieszczane).W moich zrzutach nie ma opcji download,tylko odrazu jest view,jakos da sie to zrobic bo widzialem to u unich userow.
McScr@by
Dodano
04.12.2003 19:13:35
robisz sobie zdjęcie czego tam chcesz na pulpicie. potem je gdzieś zapisujesz na dysku.

potem wchodzisz na forum i pisząc albo nowy post albo odpowiadając na czyjś masz u dołu takie pole : Nazwa pliku. Naciskasz przeglądaj, wyszukujesz swoj plik i klikasz na niego.

potem wysyłasz post, a plik jest automatycznie dołączony do niego.
The_judge
Dodano
04.12.2003 09:05:52
McScr@by
Dodano:
04.12.2003 01:12:39
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1