Zrzucanie pamieci fizycznej.....

Witam mam nastepujacy problem... po jakims czasie co bym nie robil pojawia sie niebieski ekran z napisem zrzucanie pamieci fizycznej... sprawdzalem powiekszalem plik stronnicowy... sprawdzalem ram zasilacz temperature procka dysk jest nowy wszystko ok system 2 razy reinstalowany i co chwile to samo sterownikow do grafy to z 15 wersji mam na kompie i ciagle to samo qrde mac juz nie wiem co robic teoretycznie wszystko jest dobrze... moze ktos wie o co chodzi... :(

Odpowiedzi: 1

Jak tak lubisz robić system od nowa to zrób to jeszcze raz. Z tym że zainstaluj sterowniki z płyty, albo ze strony producenta. nVidia ma czasami nowsze sterowniki od polecanych przez producenta, ale nikt nie powiedział że muszą funkcjonować w 100% poprawnie. Stronnicowanie raczej nie ma tu nic do gadania. Wtedy system zacząłby się ciąć i wyskoczyłby komunikat: "Za mało pamięci wirtualnej". Warto by było abyś jednakże bliżej określil sprzęt i treść BSODów. To że rozpoczął zrzucanie pamięci fizycznej jest w każdym. Sedno problemu leży gdzie indziej.
Razorek
Dodano
05.10.2008 11:31:40
Th3Last33
Dodano:
05.10.2008 03:07:02
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1