Zniknął internet + nie można drukować / po czyszczeniu rejestru

Witam , miałem problemy z drukarką HP, usunąłem wszystkie sterowniki + czyściłem rejestr , kasując jakieś wpisy które znalazły w nazwie model mojej drukarki ... Były to m.in jakieś wpisy jakby z sieciową ścieżką //NazwaMojegoKomputer/hpLaserjet.... coś w tym stylu... Dodatkowo przeczyściłem system CCLeaner . W każdym bądź razie po uruchomieniu ponownym komputera nie mam dostępu do internetu + po zainstalowaniu drukarki (nie jest to drukarka sieciowa) i próbie wydruku , nie można nic wydrukować , sypie jakimiś błędami . Komputera nie mam przy sobie, bo całą operację robiłem przez pulpit zdalny.. w tej chwili z racji tego że nia ma na komputerze internetu , nie mogę się połączyć z nim na nowo.... Czy jakieś pomysły co się mogło pochrzanić ? I co dalej proponujecie robić ? sfc /scannow może tutaj coś pomóc ? Moje podejrzenia że to coś się posypało jak kasowałem te wpisy ręcznie z rejestru. Dzięki za sugestie.

Odpowiedzi: 4

Mechanizm przywracania tyle że tutaj mam Windows XP Pro SP2 ... dziś namacalnie zobaczę co się stało . W razie czego będę dalej pytał . Dzięki
nonamed
Dodano
15.03.2012 07:30:43
O to ci chodzi? http://traxter-online.net/narzedzie-kopia-zapasowa-windows-7/ [quote]W sytuacji utraty plików możemy je przywrócić z wykonanej kopii. W oknie programu klikamy w button „Przywróć moje pliki”, alternatywnie wszystkich użytkowników lub wybieramy inną kopię, aby przywrócić z niej pliki. Możemy przywracać poszczególne pliki lub całe foldery, dostępna wyszukiwarka.[/quote]
XanTyp
Dodano
15.03.2012 06:31:35
Ciężko mi ocenić , bo dopiero jutro jadę do biura sprawdzić ten komputer... Generalnie to bardzo możliwe że przywracanie systemu jest tam wyłączone... a nawet gdyby było , to czy przywracanie do jakiegoś punktu z przeszłości , może naruszyć jedynie aplikacje na nowo instalowane w tym czasie , czy ingeruje też np. w dokumenty , pliki zapisywane np. w programie księgowym itd. ?
nonamed
Dodano
14.03.2012 16:27:18
Przywracanie systemu z kopii też nie działa?
XanTyp
Dodano
14.03.2012 15:41:34
nonamed
Dodano:
14.03.2012 14:02:57
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1