Zmiany na forum ?

Otórz zauwaźyłem, źe dział o office połączył się i trafił do głownego działu forum.
Zmiany na Forum ?

Odpowiedzi: 9

Kuba:
A teraz pokaźe wszystkim moderatorom jak ładnie, kulturalnie i prosto moźna odpwiedzieć na kaźde pytanie:
gusioo:
Otórz zauwaźyłem, źe dział o office połączył się i trafił do głownego działu forum.
Zmiany na Forum ?

TAK


Jestem pod wielkim wrazeniem. :D
theboss78
Dodano
05.08.2004 01:56:24
Brawo, dla Pana z siwymi włosami :mrgreen: Jest jeszcze kultura na tym świecie :lol: :wink:
Pawek
Dodano
05.08.2004 01:54:01
A teraz pokaźe wszystkim moderatorom jak ładnie, kulturalnie i prosto moźna odpwiedzieć na kaźde pytanie:
gusioo:
Otórz zauwaźyłem, źe dział o office połączył się i trafił do głownego działu forum.
Zmiany na Forum ?

TAK
Kuba
Dodano
05.08.2004 01:03:03
Rebe:
Się przyznaj, źe tylko dwa przeczytałeś i wynik tak Cię zmierził, źe na wódę poszedłeś :lol: :wink:

Tak ostro to nie, ale browara wysączyłem w czasie :lol:


Rebe:
BTW – rozmawiałem kiedyś z abstynentem od urodzenia –teź mu TAK więcej niź raz wyszło :mrgreen:
Co do abstynentów, to takich czystych, prawdziwych zdarzyło mnie się poznać dwóch w źyciu. Jeden to naprawdę super gość, no a drugi, cóź, miał jedną wadę. Napierdzielał po twarzy dość często swoją "blondynkę", Kelly ją zwaliśmy (to z pewnego serialu).
aligator
Dodano
04.08.2004 20:18:45
Się przyznaj, źe tylko dwa przeczytałeś i wynik tak Cię zmierził, źe na wódę poszedłeś :lol: :wink:


BTW – rozmawiałem kiedyś z abstynentem od urodzenia –teź mu TAK więcej niź raz wyszło :mrgreen:
Rebe
Dodano
04.08.2004 20:02:13
Rebe:
Nie chciałbym być złym prorokiem, ale czy to aby nie ma – u Ciebie – związku z twierdzącą odpowiedzią na wiecej niź 3 pytania testu baltimorskiego ? :mrgreen:

Muszę Cię zmartwić Rebe, ale twierdząco odpowiedziałem tylko na dwa pytania :wink:


Dwie odpowiedzi TAK ? prawdopodobnie juź jesteś lub wkrótce staniesz się uzaleźnionym od alkoholu.
:mrgreen: :mrgreen:
aligator
Dodano
04.08.2004 19:45:11
aligator:

Rebe:
A wszystko to zapewne w czasie gdy za całe forum robiła jednowierszowa informacja, której treść z pamieci mej w niebyt odeszła:P

Tyź mnie kurna się tak zdarzyło :P


Nie chciałbym być złym prorokiem, ale czy to aby nie ma – u Ciebie – związku z twierdzącą odpowiedzią na wiecej niź 3 pytania testu baltimorskiego ? :mrgreen:
Rebe
Dodano
04.08.2004 19:36:25
Rebe:
Jakiś Ty spostrzegawczy – normalnie szok :lol:
Znowu odcisk buta moda na twarzy gusiaa w nagrodu :mrgreen:

Rebe:
A wszystko to zapewne w czasie gdy za całe forum robiła jednowierszowa informacja, której treść z pamieci mej w niebyt odeszła:P

Tyź mnie kurna się tak zdarzyło :P
aligator
Dodano
04.08.2004 19:34:10
Jakiś Ty spostrzegawczy – normalnie szok :lol:
Do tego poewnie porady jakoś sie tak rozwiały "jako sen jaki złoty".
A wszystko to zapewne w czasie gdy za całe forum robiła jednowierszowa informacja, której treść z pamieci mej w niebyt odeszła:P
Rebe
Dodano
04.08.2004 19:28:00
Anonymous
Dodano:
04.08.2004 18:26:19
Komentarzy:
9
Strona 2 / 2