zmiana slow na inne

chcialem dzisiaj w swoim poscie uzyc slowa, ktorym zartobliwie okresla sie motorynke, lub motorower, chodzilo mi o piz*zik i gdy wpisalem sobie ow piz*zik to wyszlo mi cos takieg
pizdzik
. czy piz*zik jest wulgaryzmem ?? czy poprostu wszystkie slowa pochodne od slowa piz* beda tak zamieniane ? dwa dni wczesniej chcialem wpisac napie*dala a tu wyszlo
napierdala
. kto wymislil te zamienniki ?? czemu takie smieszne i do niczego nie pasujace ? :P :P

Odpowiedzi: 5

aaaa... czyli piździk pizdzikowi nie rowny :mrgreen: no to wtedy by sie wszystko zgadzalo, bo piździk nie jest wcale wulgarnym okresleniem :P
gieras
Dodano
21.12.2003 10:15:16
gieras:
chodzilo mi o piz*zik i gdy wpisalem sobie ow piz*zik to wyszlo mi cos takieg Pamela
Jesli chodzilo Ci o piździk, to trzeba bylo wpisac z literka "ź" :P .

Wystapil chyba jakis blad PHP w usunietych postach, skoro wyrazy nie zostaly zamienione.
EL NINO
Dodano
21.12.2003 00:57:17
hmmm widze ze moje posty zostaly usuniete :? sorry za wulgaryzmy tam uzyte, ale wyglada na to ze system od cenzur sie myli :P bo raz zamienia, a raz nie ! szczegolnie dziwi mnie fakt ze w podgladzie posta mialem przeklenstwa pozamieniane a okazalo sie ze jak go "wyslalem" to nie byly pozamieniane :?
gieras
Dodano
20.12.2003 20:35:55
huj rucha napierdala pizdzik jebać
Nie wiem tylko z czego powstaje myśliciel i Wołodyjowski :P
PgX
Dodano
20.12.2003 13:51:59
Pizdzik, napierdala :P :P

A tak na powaźnie, to wszystko gra. Zamianki pasują i sa poniekąd humorystyczne. W zupełności się zgadzam z cenzura, tylko, źeby eliminowała jedynie słowa uznawane za obraźliwe i przy okazji nie zawęźała zwykłego zasobu wyrazów. Jeźeli jest cenzura postawiona na piz*, to faktycznie parę słów "normalnych" by sie znalazło, które poszłyby pod cenzurę.
Pawek
Dodano
20.12.2003 13:08:47
gieras
Dodano:
20.12.2003 11:16:05
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1