zła jakoś tv na karcie tv

witam mam problem a mianowicie do kąd wymieniłem płyte główna na ASRock k8nf3 to mi można powiedzieć że nie działa karta tv nie ma głosu i są takie zakłucenia jak by nie dostawał odpowiedniego sygnału... a wczesniej było wszystko ok karta dobrze leży wysztko powinno byc ok ma ktoś jakis pomys dlaczego tak jest??

Odpowiedzi: 6

ok jest już ładnie pięknie:) ale mam kolejny problem bo gdy podpinam głośniki do płyty głównej to działa mi 1 głośnik a jak podpinam pod kartę tv to działą mi oba... i nie wiem czy to jest winna płyty czy może sterowników czy może głośników... jak myślicie ??
dastin
Dodano
21.05.2009 18:07:23
Wyłącz kompa, wyjmij kartę, przetrzyj palcem styki, przedmuchaj gniazdo, to samo przy wtyczce od anteny. Odinstaluj program, wyczyść rejestr, zainstaluj ponownie. Napisz o wynikach. Aha, sprawdź kabel/wtyczkę np. na telewizorze - być może tu tkwi przyczyna.
XanTyp
Dodano
20.05.2009 01:05:48
tak tam nic takiego nie pisze na ten temat... ;/ i nie wiem co mogę zrobić aby to normlanie działało
dastin
Dodano
19.05.2009 21:18:05
Przeczytać instrukcję? Zajrzeć na stronę producenta?
XanTyp
Dodano
19.05.2009 01:34:48
następny post będzie lepszy :D a co do tematu to u mnie to nic nie dalo to wciśniecie H... co jeszcze mógłbym zrobić ??
dastin
Dodano
18.05.2009 18:23:22
[quote=dastin]to mi można powiedzieć że(...)[/quote]że czytając takiego posta, aż korci, żeby go zwyczajnie skasować. Ale powiedzmy, że jakoś to przeboleję, jeśli następnego napiszesz z minimum przemyślenia treści i poprawieniu wszystkich błędów. Tych ortograficznych również. Po zainstalowaniu karty na moim kompie, każdy kanał musiałem dostroić, bo inaczej miałem obraz, a nie miałem głosu, lub szum. Wciskało się wtedy klawisz 'H' z klawiatury i kanał dostrajał się bez kłopotu..
XanTyp
Dodano
18.05.2009 01:00:22
dastin
Dodano:
17.05.2009 15:28:32
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1