Zgadzam się. AMD to gówno.

Zgadzam się. AMD to jest szybko robione gówno.

Odpowiedzi: 20

Do źyczliwego.

O czym ty chranisz!? DO dzielnicowego nie pobiegne bo mieszkam w domku jednorodzinnym, a nie tak jak ty ...... . Kupą gówna to jesteś ty bo widze , źe znasz ich lepiej niź ja, bo tyle o nich mówisz.

Nara. Ofermo idz po zasiłek.
Anonymous
Dodano
03.02.2002 12:44:34
Widzę, źe niektórzy juź zaczynają się licytować kto od którego roku źycia miał komputer ( 3,4 czy 5 lat). Ludzie opamiętajcie się. Przecieź wy wtedy skakaliście z dywanu na podłogę. Ja pierwszy komputer PC na przyzwoitym poziomie PENTIUM–100 (połowa polski jechała wtedy na 486) kupiłem mając ponad 20 lat. I jakoś nie czułem się od kolesi ani gorszy ani lepszy.
Bo i w czym? Komputera nie kupili mi rodzice tak jak w większości z Was na mikołaja lub komunię. Tylko sam wyj... 40 parę milionów na wieźę i monitor
Najgorsze jest to, źe znalazł się w tym gronie studenciak z polibudy podobno z doświadczeniem. Chyba doświadczenie to on ma ale w paleniu płytek i marihuany.
Dla mnie gościem jest nawet klient z 486 posiadający wiedzę, niź pajac z PIV 1,7 GHz potrafiący jedynie odpalić jakąś gierkę i to nie zawsze, i chwalący się na około w sieci jaki to jest mądry wykształcony i oczywiście jaki ma przede wszystkim sprzęt.
Anonymous
Dodano
03.02.2002 01:49:21
Do fraglesa o nicku Ah !

Powiedz tak do mnie prosto w twarz, źe Ci mogę skoczyć szczylu ledwo od cyca oderwany. Dostaniesz parę razy w cymbał i polecisz na skargę do dzielnicowego. Tak Ah wiem , źe kapujesz ludzi, za to Policja przymyka oczy na twoje krzywe numery. Moźe zaprzeczesz kupo gówna ?!!! Przypomnieć Ci chuju jak zakapowałeś kolegę?
Anonymous
Dodano
03.02.2002 00:58:44
Amd to szajs i moźesz mi skoczyć Black.
Anonymous
Dodano
02.02.2002 22:17:21
Do Black
BYm się jeszcze z Tobą pospierał, ale widze , źe w odróźnieniu od innych (grosika), masz głowe na karku i wiesz o co w tym wszystkim chodzi. Ja uwaźam, źe Pentium jest lepszy, bo...... itd. , ale "nie będę się z tobą spierał bo do niczego to nie doprowadzi, kaźdy ma prawo mieć swoje zdanie ".

NAra
Anonymous
Dodano
02.02.2002 00:54:37
tak się nazwałeś bo zbierasz grosze, które wypadły z kieszeni pedałom w kiblu.
grosik
Dodano
02.02.2002 00:47:54
do ODpowiedz
sorry źe cię tak uraziłem;))!!! mówisz źe amd się bardziej nagrzewa masz rację dlatego naleźy stosować wydajniejsze radiatory mój athlon 1000mhz nie przekracza temp 50 st. (kolegi pentium 1000 teź krąźy wokół temp. 45 st. C) C jasne źe pentium będzie zimniejszy ale zarazem jest on mniej wydajny pomyśl logicznie. Co do zawieszania nie byłbym tego taki pewien kumpel ma p III 700 mhz i wiesza mu się bardzo często a poza tym zwisy nie zaleźą tylko od procków duźy ba nawet większośc wpływu na stabilnośc kompa ma jego plyta główna jeśli będziesz testować sprzęt na jakimś tanim ecs–ie to jasne źe będziesz miał zwisy co kilka minut. Ja teź mam kompa od baaaaaaaaaardzo dawna i trochę w tym "siedzę" po za tym nie jednego juź złoźyłem. Nie wiem jakim programem lub w jaki inny sposób testowałeś swoje procki ale wejdź sobie na obojętnie jaką stronkę zajmującą się overclockingiem tam masz porównania róznych procesorów.
nie będę się z tobą spierał bo do niczego to nie doprowadzi, kaźdy ma prawo mieć swoje zdanie ja nie mam nic do pentiumów ale bardziej cenię athlona sorry ;)) za moje przekonania!!!

pozdr.
ODpowiedz
Anonymous
Dodano
01.02.2002 22:45:42
Nie ma lepszego od AMD a PIV kupują ciule, które się nie znają na dobrym sprzęcie :) Kto ma wąty niech wypierd...!!!
grosik
Dodano
01.02.2002 14:59:57
ja w połowie lat 80–tych miałem atari 800 XL na kasety.
to był hicior!
Anonymous
Dodano
01.02.2002 12:59:52
dodaję źa je mam od 4 roku źycia i niebyło nawet setek wtedy 33 mhz komp vobisa i to ył hit a nie 733 jak tera mam
= F e n ! x =
Dodano
01.02.2002 10:56:30
kurna ja kompa mam od 3 roku źycia i wiem coto jeszcze procesor...
nie tak jak wy lamusy kurwa pentium zły duron zły wszystko złe to po hu* wam komp popieram goldiego
Anonymous
Dodano
01.02.2002 10:55:07
Dobra Black, teraz mnie wkurzyłeś.

To co mówisz jest bzdurą bo mam do dyspozycji AMD I PEntium IV (oba 1400 Hz) i co, nie ma róźnicy szybkości. A gdzie jest róźnica. No właśnie wszędzie. AMD się nagrzewa. Mam na obu termometry i sprawdzam w biosie i softem z windowsa i linuxa i zawsze tak samo. AMD jest 2X cieplejszy. Po drugie AMD zawiesza się około 2,863 raza częściej. MAła róźnica. JEdyna zaleta AMD to elastyka . MOźna podkręcać. Pentium teź , ale ..... no właśnie po co. Dupą moźesz nazywać sobie swoją kobiete. Kompa mam od małego, prawie od 5 roku źycia, a teraz jestem na Politechnice. NO i jeszcze jedno. MAm dostęp do najnowszych techonologi bo mnie na nie stać, w końcu 80% mojego fachu to doświadczenie.

NAra
Black
Anonymous
Dodano
31.01.2002 22:48:15
Co wy wiecie o procesorach.. Wy stare dupy jestescie.
Anonymous
Dodano
31.01.2002 20:42:23
Czy wiecie dlaczego jest taka "duuuźa" róźnica cenowa bo na pentiumie macie napis Intel. Przeprowadźcie sobie prosty teścik z pentiumem 4 1400 a athlonem 1000. Nie ma prawie róźnicy mimo źe athlon ma mniej mhz. A tak wogóle to po co ta cała gadka jak wam się nie podoba amd to se kupujcie pentiumy i koniec. Osobiście miałem pentiuma teraz kupiłem athlona i nie zamieniłbym się spowrotem. Jakiś d..... rzucił hasło "amd to gówno" i wszyscy co mają pentiumy rzucają się!! a mieliście kiedyś amd testowaliście, porównywaliście z penitumem? nie!? no właśnie to po co ta cała gadka!!!! Od razu widać jak bardzo zna się ten który załoźył ten temat!!!!!!

pozdrawiam wszystkich uźytkowników amd i pentiuma :)))!!!
Anonymous
Dodano
31.01.2002 20:15:41
porpawka do góry jak by było wszystkich stać na kupienie nowego kompa
Anonymous
Dodano
31.01.2002 17:58:12
kurwa ludzie co mnie pohodzi ameryka czy izrael a jeszcze bardziej kurwa floryda
W polsce ceni się marke mam pentium 3 733 mhz rok komputer i mnie to wkurwia źę jak się pytam pewnych źeczy to odpowiadają kup s nowy comp jak kurwa by było kaźde stać na kupywanie procka po wyjściu nowej gry to by polska niebyła kurwa dziru ą w europie

ludzie oczym wy gadacie źe amd to gówno źe pentium to gówno jak tam mówiće źe wszystko gówno to poco wam komp z gównem
ludzie zastanówcie się co piszecie zanim to napiszecie
dostają wszyscy srania bo xp jest
no dobra niedziwię się lepiej jest mi z nim niź z 98 ale kurwa tylko orginalne gry chodzą do huja ciemnego
kurwa znacie pewnie takich penifilów ktuźy kupują kurwa gry orginalne ciągle
ja mam takiego sąsiada i kurwa znacie moźe jego gry oto one
lomax lew leon i te inne dla dzieci a on ma 12 lat
czy wam kurwa sperma na mózg kapie źey orginałki kupować
dziwne źe kaźdy mówi mizobaczysz jak cię złapią za przegrywanie
i huj niewpuszczę ich do domu dziwne źę ci miljoneźy niemają maxpeyna czy inne brutalnośći tylko gry jak kreskóki
wracam do amd czy to jest gówno ?!?!?!!
oczywiście źe nie
czy pentium to gówno oczywiście źe nie
czy atlon i inne prockijak duron to gówno ?!!?!?! teź nie
słuchajcie procesor jest dla kaźdego dla biedniejszego i bogatego ja tam niewieźę źeby specjalnie robili gówno jak są lamosy cioty którzy tylko grać a wiedzy o kopie nic bo rodzice mu kompa włączają to on ma wiedzieć rozśmieszacie mnie
Anonymous
Dodano
31.01.2002 17:48:21
No właśnie i tu trafiłeś w samo sedno. Tak wszyscy postępują. Uwaźasz , źe idiotą jest ten , kto kupuje droźsze rzeczy przy tej samej jakości. No i tu mamy tzn. efekt dysonansu poznawczego. Zwykły trick marketingowy. Skąd wierz , źe AMD jest taki sam, jak PEntium IV. Na cenie tekiej informacji nie ma.

No dobra powiedzmy , źe się z tobą zgodze. TO masz do wyboru AIWa`e i SOny. Piersze tańsze od drugiego. Tylko idiota kupi droźsze. Ale tylko idiota posłucha sobie płyt bo mu odtwarzacz nie wyjebie i tylko idiota będzie miał lepszą jakość dzwięku. Aha i tylko idiota nie będzie musiał chodzić do zakładu by zdąrzyć z gwarancją.
Anonymous
Dodano
31.01.2002 15:08:28
ja mam np PIV. ale co to za róźnica?
po co się kłócić?
co to, święta wojna?
bez sensu po prostu.
jak polonia z Legią co najmniej...

a jeśli chodzi o cenę to juź nie przesadzajcie.
aź tak wielkiej róźnicy nie ma...
z Waszych wywodów wnioskuję źe AMD moźna kupić z palcem w d..., ale PIV juź nie bo na chleb nie będzie.
wyluzujcie ludziska.
prawda jest taka źe z normalnymi zarobkami nie moźna kupić nic.
ani PIV, ani AMD. tylko maszynę do pisania od ruskich na stadionie.
a kompa co najwyźej na raty. a w ratach ta róźnica (moim zdaniem mała) się rozmywa.
Anonymous
Dodano
31.01.2002 14:15:10
Co za roznica, jakie sa elementy wspolne w architekturze? Dla uzytkownika i tak najwazniejsza jest zgodnosc obu prockow, cena i wydajnosc. Jezeli masz do wyboru dwa identyczne procki (ta sama czestotliwosc) roznych firm, z czego jeden jest wydajniejszy i tanszy, to tylko idiota wezmie ten drugi... Nawet, jezeli mam kase na PIV (a mam), to po jaka cholere mam ja wypier...c w bloto? Rozumowanie typu "Biore ten tv, bo to SONY", bez rzetelnej oceny tego co sie kupuje jest dla mnie glupota.
Jakos nie zauwazylem, zeby kompy z Athlonem czy Duronem byly gorsze od ich odpowiednikow z PIV czy Celeronem... a slepy to ja nie jestem. Wez sobie jeden z drugim porownaj obie platformy w realu, a potem dyskutuj...

Pozdroowka dla fszystkich uzytkownikoow kompoow z AMD na pokladzie
Anonymous
Dodano
31.01.2002 13:41:18
Siege Heil!!!
Wy głupie źydowskie pachołki, Jestem Mariusz Lenard i ja wam mówię źe AMD to najlepsza firma bo ja mam takie cudo
Moźe i jestem upośledzony umysłowo i przebywam często w szpitalu psychiatrycnym, ale swoje wiem
Wiem na przykład, co to jest komputer
Nawet mam jeden i ma nalepke co jest napisane na niej AMD
Wszyscy moi koledzy, tez z zespołem "DAŁNA" mają AMD
To najpopularniejszy typ procesora w moim środowisku
Jest tani (jestem biedny więc kupuje najtansze rzeczy)
Komputer mój zawiesza sie tylko co 8 minut a potrafi sie włączyc juz za 25 razem (jak jest dobra pogioda)
dlatego ja polecam AMD bo ja taki mam
Anonymous
Dodano
28.01.2002 11:35:13
mirek
Dodano:
16.01.2002 16:41:12
Komentarzy:
20
Strona 7 / 9