Zgadzam się. AMD to gówno.

Zgadzam się. AMD to jest szybko robione gówno.

Odpowiedzi: 20

zgadzam się, Amd to gówno
Anonymous
Dodano
08.02.2002 16:54:18
Nie *** Ray. Sprawdz sobie ceny płyty pod Pentium IV i AMD.
Anonymous
Dodano
07.02.2002 19:04:24
i jeszcze jedno AMD wcale nie jest tansze jak sie sklada kompa bo wiekszosc plyt glownych pod AMDKA jest drozsza niz pod Intela, mowie o dobrych plytach bo gowno bylo jest i bedzie:))))
Anonymous
Dodano
05.02.2002 19:16:14
Ja sie qrna nie zgadzam z wami AMD to wcale nie jest gowno i ma lepsza przyszlosc od PIV. Zapewne nikt z was nie zna rzadnej wpadki intela a ja wam mowie ze dwie mial na pewno jedna to w procku 386 gdzie zapewnial ze pojdzie na nim system 32bitowy (Winda 95) i gowno prawda bo procek jest 16 bitowy wiec sie pytam jak ma na nim pojsc ten cholerny winshit 95???? moze ktos wie co?????
A druga jeszcze gorsza blad dzielenia w P 50 blad mial sie pojawiac raz na kilka tysiecy operacji a jak wyszedl office to okazuje sie ze wystepowal raz na 27 operacji (mowie o pierwszym office) i co tu jest dobre w intelu?????? A jeszcze jedna wpade wam przytocze tym razem nie o procka chodzi tylko o plyte cc820 na PIII wcale nie taka stara odpiepszyl ja bo chcial dac sdram zamiadt rimmu tak jak na VC820 wiec dal MTH (Memory translator hub) i co sie okazalo zwisy oraz samoistny reebot systemu zapewniam was mam juz 3 procesor intela i druga plyte intelowska moge cos na ten temat powiedziec:PPPP.
Jesli natomiast chodzi o AMD to pewno ze nie mozna porownywac PIV ze zwyklym athlonem tylko z athlonem thunderbird jest on owiele szybszy i wydajniejszy przy mniejszej czestotliwosci. A tak wogole to AMD prowadzi badania nad zmniejszeniem napiecia zuzywanego przez procka i tu bije na glowe Intela jak wiec mozecie pierdolic ze AMD to gowno skoro dzieki tym testa AMD najprawdopodobniej zastapi kiedys Intelowskie gowno w naszych laptopach. Nie to zebym rzywil niechec do intela ale wyprowadzam was z bledu :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Anonymous
Dodano
05.02.2002 19:11:52
Juź się kurwa boję, ja pierdolę ale się kurwa boję. :–>>>>>>>
Anonymous
Dodano
05.02.2002 00:17:45
Do toja

zgadzam się z tobą w zupełności
(chciałem podkreślić mówię do zwłaszcza do ODpowiedzi źe ja nie jestem Blackiem tym z górnej części tego tematu który to mieszkał w USA zmieniłem mój nick na Lagier)

p.s. ODpowiedź moźesz mi przysłać maila moźe powymienialibyśmy się jakimiś ciekawymi informacjami
mój to: black13@go2.pl

pozdr.
Lagier(Black)
Anonymous
Dodano
05.02.2002 00:13:24
Kin pin mi nie pasuje, mam trakery a nie kalifornie.

CHyba znam.

Nara do soboty.
Anonymous
Dodano
04.02.2002 17:47:46
O kurwa nie wierze. Hej dostałeś kin pina?
Znasz tego pojeba mister twistera, bo mi się coś kojarzy, teraz jest zajebista pogoda więc pogadamy w sobotę.
Anonymous
Dodano
04.02.2002 17:46:32
Miejscówka, na peryferiach Wrocka, (ośrodek sportowy), ja jestem Asfalt.

Ale kurwa Bajer. Nie
Anonymous
Dodano
04.02.2002 17:44:45
Ksywka TOmir!
Anonymous
Dodano
04.02.2002 17:43:42
Nowy jak masz na imie?
Anonymous
Dodano
04.02.2002 17:42:53
Dobra teraz to ktoś przegioł pałe. Niewaźne ty prznajmniej wiesz o co chodzi, ale mister twister nie pokazuj sie na ulicach wrocławia, a szczególnie na miejscówce.

Niewaźne dobrze to określił "Masz pecha"
Anonymous
Dodano
04.02.2002 17:41:10
Fajnie macie chlopaki (i dziewczyny moze?). Widze, ze macie nowa zabawe, w obrzucanie sie blotem na forum? Dlatego mam prosbe, jak nikt nie ma nic do powiedzenia w temacie AMDIntel to moze niech sie nie wypowiada tutaj? Tak mi sie wydaje, ze wielu ludziom, ktorzy tu sobie chca poczytac o sprzecie, albo sofcie, albo sie czegos dowiedziec, a moze komus pomoc nie bawi czytanie waszych flug.
Jesli dla kogos to cos znaczy to chcialem podziekowac:
Blackowi i Odpowiedzi (fachowy nick ;) ) za utrzymywanie poziomu w tym watku.
Narka chlopaki
Anonymous
Dodano
04.02.2002 16:30:27
To, źe mieszkasz w domku jednorodzinnym nie czyni Cię wcale kimś lepszym. Tak swoją drogą w polsce nikt się jeszcze domku jednorodzinnego uczciwie nie dorobił. Chyba, źe kroił co popadnie, kapował lub kapuje za kasę.
Anonymous
Dodano
04.02.2002 13:46:00
Do Niewaźne–go

Tak istotnie jestem z Wrocka, i teraz juź wiem czemu na tej giełdzie tak śmierdzi marychą, gównami i niemytym ciałem, a szczegółnie przy twoim stoliku Niewaźny. To Ty jesteś ten zakopleksiony i pryszczaty, a z ryja Ci jedzie jak z przetwórni słomy makowej. Nie przejmuj się te pryszcze z pyska moźe Ci kiedyś zejdą. Jest jednak pewien warunek, przestań chodzić do gejklubów.
Anonymous
Dodano
04.02.2002 13:39:21
I do kogo te chore teksty. Napisałem wyraźnie, źe nie czułem się przez ten nowy komputer ani lepszy ani gorszy. A ty gościu o nicku Odpowiedz, do której klasy chodzisz,a moźe jeszcze do zerówki. Jak nie zrozumiałeś tego co napisałem, zapytaj mamy albo taty. Moźe Ci wytłumaczą. A jak się wstyddzisz, to spróbuj przeczytać to raz jeszcze aź zrozumiesz co chciałem przez to powiedzieć.
Anonymous
Dodano
04.02.2002 13:30:09
Dzięki Black.
Anonymous
Dodano
03.02.2002 16:50:42
Do ODpowiedz

Właśnie takich ludzi jak ty brakuje na tym forum!!!

pozdrawiam
Black
Anonymous
Dodano
03.02.2002 13:21:32
Mister twister. MAsz niesłychanego pecha bo ja ciebie znam osobiście. Widze Ciebie często na Wrocławskiej. I to ty palisz cały czas marihuane z ty menelstwem. A teraz chciałeś tak zacynić , źe wiesz co się w ciemnym kręgu dzieje. I atakujesz poźądną wiarę.
Anonymous
Dodano
03.02.2002 12:55:49
DO mistera twistera.

Ej to musisz być teraz naprwade stary. NO masz racje przekonałeś mnie. Narazie jesteś takim samym frajerem jak ten koleś z Pentium 1,7 bo jak powiedziałeś : "Ja pierwszy komputer PC na przyzwoitym poziomie PENTIUM–100 (połowa polski jechała wtedy na 486) kupiłem .."

Kim ty wogóle jesteś?!!!
Anonymous
Dodano
03.02.2002 12:52:20
mirek
Dodano:
16.01.2002 16:41:12
Komentarzy:
20
Strona 6 / 9