zegarek na pulpit

Hejka potrzebuję zegarka na pulpit który by mi wyświetlał mi dwa czasy np. warszawa sydney dobrze że by był po polsku może mieć też inne pierdoły ale naj bardziej mnie interesują dwa zegary na pulpicie o innych czasach takie co by były zawsze na wierzchu mogąbyć też toolbary szukałem troche w necie ale nic ciekawego nie znalazłem pod słowem troche zajrzałem na stronke IDG dowland dom/zegarki jak zwykle prosze o pomoc

Odpowiedzi: 2

Zapomnialem dodac jest po angielsku ale nie sprawi klopotu baaaaaaaaardzo prosta obsloga. .
Konrad64
Dodano
11.10.2007 14:29:26
Troche zle szukales.wystarczy wpisac w google "Google desktop. Ewentualnie world time a ja polecam to co znalazlem i zainstaloalem w ciagu pieciu minut. http://kybtec.de/wbx01/ssh01/Home/HomeX01.aspx?adv=gog01&advs=tst31&way=adv&diff=c_es_01_ag04_t01&kw=world_clocks&gclid=CODE4MXJho8CFQbilAodyWBhwA ------------- Zapomnialem dodac jest po angielsku ale nie sprawi klopotu baaaaaaaaardzo prosta obsloga. . ------------- [b]Na przypadłość "zapomniałem dodać" remedium jest przycisk "Edytuj". Żółty[/b] Dziekuje Żółty :redface: [color=red][b]A co do zegarka jednak polecam google desktop wersja 5.5 potem dodatek Time Around the World[/b][/color]
Konrad64
Dodano
11.10.2007 14:27:29
pumka
Dodano:
11.10.2007 03:17:23
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1