Zdalny dostęp

Zapraszamy do komentowania publikacji: Zdalny dostęp.

Odpowiedzi: 5

Oto rozwiązanie na wszystkie problemy!!! Niezależnie czy mamy neostradę, radiówkę czy coś innego! Pulpit zdalny to strasznie powolne narzędzie. Myślę że o wiele lepsza bedzie moja propozycja. Nastronie www.logmein.com tworzymy nowe konto, instalujemy programik logmein.exe, następnie na stronie pokaże sie add computer. Dodajemy komputer na którym pracujemy wpisując sobie własne hasło i już prawie możemy korzystać. teraz na drugim komputerze powiedzmy na drugim końcu świata wchodzimy na stronkę www.logmein.com logujemy się i jeżeli komputer na którym chcemu pracować jest włączony to pisze nam że jest on line. Klikamy na niego, wpisujemy wcześniej ustanowione hasło następnie klikamy na remote controll i już! widzimy pulpit, możemu dokonywać operacji na dyskach i przede wszystkim nie trzeba wpisywać żadnych ip!!! UWAGA! do poprawnego działania potrzebae jest zainstalowanie sobie javy.
Komentarz
Dodano
01.09.2006 17:21:53
Oto rozwiązanie na wszystkie problemy!!! Niezależnie czy mamy neostradę, radiówkę czy coś innego! Pulpit zdalny to strasznie powolne narzędzie. Myślę że o wiele lepsza bedzie moja propozycja. Nastronie www.logmein.com tworzymy nowe konto, instalujemy programik logmein.exe, następnie na stronie pokaże sie add computer. Dodajemy komputer na którym pracujemy wpisując sobie własne hasło i już prawie możemy korzystać. teraz na drugim komputerze powiedzmy na drugim końcu świata wchodzimy na stronkę www.logmein.com logujemy się i jeżeli komputer na którym chcemu pracować jest włączony to pisze nam że jest on line. Klikamy na niego, wpisujemy wcześniej ustanowione hasło następnie klikamy na remote controll i już! widzimy pulpit, możemu dokonywać operacji na dyskach i przede wszystkim nie trzeba wpisywać żadnych ip!!! UWAGA! do poprawnego działania potrzebae jest zainstalowanie sobie javy.
Komentarz
Dodano
01.09.2006 17:20:51
Phuneta na neostrade i zmienne IP jest prosta metoda wystarczy zarejestrowac sie w servisie www.no-ip.com utworzyc i skonfigurowac odpowiednio konto. Tj. host pod jaka bedziesz pracowal np. "phueta.no-ip.org pobrac programik z ich www i zsinstalowac oraz na komputerze. PO wpisaniu do niego danych z www teraz twoj komputer w sieci widnieje zawsze pod hostem phueta.no-ip.org (jezeli oczywiscie jest tylko odpalony w tle program noip). Jest to owiele prostsze niz wyciaganie przez gg badz inne komunikatory nr IP. A tak wogole to fajnie y bylo jak by microshit wypuscil jakis program/naklaodke pozwalajaca pracowac na zdalnym komputerze w kilka osob tzn jedna przez net/lan a droga fizycznie siedzac przy kompie i kazdy uzywa swojego konta. Lecz niestety w tym systemie jest to chyba nie mozliwe Pozdro
Komentarz
Dodano
19.08.2006 17:29:47
Witam,robie wszystko zgodnie co z tym tu pisze.ale pod sam koniec podaczas logowania pokazuje mi sie komuniat "połączenie nie jest możliwe z powodu ograniczeń konta",zapore wyłączyłem i tez nic nie dało.oco moze chodzic??
Komentarz
Dodano
19.08.2006 15:02:27
Rzeczywiście jest to doskonały sposób na pracę na dwóch jednostkach oddalonych od siebie. Problemem jest jeśli komputery mają łącze poprzez Neostradę i nieznany jest zmieniający się nr IP. Pracuję w tym systemie już od ponad dwóch lat z powodzeniem. Zmieniający sie nr odczytuję poprzez nakładkę Power GG z którym jest zakładka "Inwigilator". W ten sposób mam podgląd pod aktualny nr IP. Korzystałem także z tej funkcji podczas wyjazdów zagranicznych korzystając z przygodnych komputerów na których zainstalowany był system XP. Bardzo przydatna funkcja.
Komentarz
Dodano
19.08.2006 14:08:43
CentrumXP.pl
Dodano:
19.08.2006 14:08:43
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1