Zbyt aroganckie komentarze ze strony adminów i moderatorów

Za bardzo aktywny na forum nie jestem ale barzdzo czesto je przeglądam i z przykrością muszę stwierdzić źe administratorzy i moderatorzy forum centrumXp.pl są coraz bardziej aroganccy.
Apeluje o przystopowanie gdyź widać wyraźne o czym mozna przeczytac w wielu postach bezsensowne upokaźanie itd. uźytkowników :(
Tego Panowie powinniście raczej unikać na forum.
Rozumiem źe nie zawsze moźna mieć cierpliowść itd. ale podjeliscie sie prowadzic to forum i w pewnym sensie jestescie za nie odpowiedzialni wiec raczej wypadaloby zaprzestac nie wypadających wam nawyków.

Odpowiedzi: 10

adik154:
proszę nie obraźaj się!


ja sie nie obraźe, wcale nie miałem nawet zamiaru sie obrazać


No i pięknie, nikt się nie obraził, bawmy się dalej 8)

Moźe skończmy ten temat, bo takie kłucenie się nie ma sensu (lepiej się pogodzić , zapomnieć itp itd)
Kuba
Dodano
26.07.2005 13:22:52
adik154:
ja sie nie obraźe, wcale nie miałem nawet zamiaru sie obrazać a powodów jest troche m.in wypowiedź waźnego pana gusioo

Ty Adik miarkuj trochę .. miałem sie nie wypowiadać, bo mnie to nie dotyczy, ale widać zawsze kij w mrowisko wsdzaić musisz.
Uwaźasz, źe Ty jesteś pępkim śwata .. pewnie jedynakiem jesteś.
Mam Ci wygrzebać Twoje usilne staranie na dodanie nowego działu ? Zawsze Ty chcesz postawić na swoim. Wiec nie przejmuj sie, ze napisałem to co Ty zacytaowałeś, poniewaź i Ty raczełeś mnie obrazić .. nie dosłowanie, ale bystrzejeszy obserwator napewno wiedział o co "loto" .
Adik154:
szkoda słów... dokładnie dla takich jak ty Ad@$ mi szkoda słów... zachowujesz sie jakbyś wszystko wiedział i starasz sie zbijać z innych uźytkowników... Teraz juź wiecie do kogo tyczyła sie aluzja [mit przydupasa]...

dowód
Cóz widać, źe Ty moźesz obraźać innych.
EOT.
Anonymous
Dodano
26.07.2005 10:48:56
a niech zamyka wtedy by było jeszcze zabawniej. Tu zdaje mi sie ze liczy sie tylko zdanie adminów.

Moja interpretacja jest trochę inna: moderator daje ci poprostu (ale nie wprost) do zrozumienia, źe coś jest nie tak z tym tamatem.Przejrzałem ten topic i nie było nic aroganckiego, El Nino mógł poprostu zamknąć temat, a tymczasem w inny, zabawny sposób pokazał Ci, co o tym myśli!


gdyby to było raz to ok, ale nie kilka razy, to było chamstwo i to wiem na 100%!!!!!!!
A niedosłowne to teź było zarabiście
"temat do dupy"

Czasami zachowanie poziomu (lub w innych przypadkach przestrzeganie regulaminu) jest sprawą waźniejszą.


wnioskujac z tego Kubo jako naczelny forum zmień podpis w dziale O wszystkim:
z

Tu moźecie pisać o czymkolwiek, nie związanym ani z Windows XP, ani z Office XP.

na

Tu moźecie pisać o czymkolwiek (ale tylko związanym z informatyką), nie związanym ani z Windows XP, ani z Office XP.

Nie wiem, czy miałeś zamiar to zrobić, czy nie, na wszelki wypadek cię uprzedzę: proszę nie obraźaj się!


ja sie nie obraźe, wcale nie miałem nawet zamiaru sie obrazać a powodów jest troche m.in wypowiedź waźnego pana gusioo

"Ale cóź: Im głupsze dziecko , tym prostszą zabawką sie zajmie. "

lub jakźe wielce dorosłego i powaźnego pana EL NINO

" i przestaniesz ladowac na forum bzdury. Plonne moje nadzieje ? "


Postawa uraźonego dzieciaka to najgorsze co moźe być!


no to gratulacje bo czasami tak traktujecie tutaj ludzi ze inaczej niz opuscic to forum z niesmakiem sie nie da zareagować


No i finał


wygrasz, nie wygrasz – nie o to tu chodzi


bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę ze temat dawno odejdzie w zapomnienie a i tak niektórzy admini i inni niektórzy jakze wielce wazni uźytkownicy bo naleźący do strefy Symaptyków będą traktowali kazdego szarego usera jak dzieciaka a jego posty jako bzdury i śmieci.

PS.

Wszystkich pewnie cieszy wysoki poziom tego forum i moźliwość otrzymania szybkiej, profesjonalnej pomocy (mnie równieź), duźo wyźszy niź innych, gdzie zakładane są tematy tak niepowaźne, jak na przykład: "Co jedliście dzisiaj na obiad?", ale od czego jest dział "O wszystkim"


mnie to teź cieszy ale to forum jedynym takim powaźnym nie jest, a co wazniejsze sa i takie gdzie admini szanują innych i oni są wtedy szanowani, a nie musza pokazywac jaki to pan admin z gronem (wiadomo kogo) jest wielki i on moze sobie temat tematem do dupy nazywac a i tak nikt złego słowa na niego nie powie. Ale cxp ma fajny ogólny klimat moim zdaniem duzo fajniejszy od innych forów o tej samej tematyce no ale cóź klimat to niestety nie wszystko przecieź.
adik154
Dodano
26.07.2005 03:09:56
wygrasz, nie wygrasz – nie o to tu chodzi.

adik154:
oni nigdy nie zachowają sie arogancko w sposób dosłowny, oni będą półsłówkami sie nabijać tak ze dobrze wiesz źe dogryzaja ale jasno nie jest to napisane.


Słusznie zauwaźyłeś, źe nikt nie zachowuje się w stosunku do ciebie arogancko ale (i z tym się nie zgadzam) półsłowkami dogryza ci, czy się nabija.
Moja interpretacja jest trochę inna: moderator daje ci poprostu (ale nie wprost) do zrozumienia, źe coś jest nie tak z tym tamatem. Przejrzałem ten topic i nie było nic aroganckiego, El Nino mógł poprostu zamknąć temat, a tymczasem w inny, zabawny sposób pokazał Ci, co o tym myśli! Taka jest rola moderatorów, źe opierając się na własnej subiektywnej ocenie, decydują co na tym forum zostanie, a co nie. Czasami zachowanie poziomu (lub w innych przypadkach przestrzeganie regulaminu) jest sprawą waźniejszą.

Nie wiem, czy miałeś zamiar to zrobić, czy nie, na wszelki wypadek cię uprzedzę: proszę nie obraźaj się! Postawa uraźonego dzieciaka to najgorsze co moźe być! (takim dzieciakom dawał bym od razu w dupe! (bez skojarzeń ;–))).
Kuba
Dodano
26.07.2005 02:45:16
oj sebastianie widać nazwa nazwą a podejście i tak zawsze to samo:

El NINO:
Poki co jest spora grupa uzytkownikow ktorzy skupiaja sie nad dzialami tematycznymi, gdyz wiedza co przystoi na forum o tematyce komputerowej.


a przecieź:

O wszystkim
Tu moźecie pisać o czymkolwiek


ale szanowac nie warto czegoś co według admina jest "do dupy"


Przemysławie Zawadzki z nimi nie wygrasz bo oni nigdy nie zachowają sie arogancko w sposób dosłowny, oni będą półsłówkami sie nabijać tak ze dobrze wiesz źe dogryzaja ale jasno nie jest to napisane. Cóź ale widać tak jest i to sie nie zmieni i my nic nie poradzimy i kolejne tematy(nawet te szczerze źartobliwe i w celu rozrywki załoźone) staną sie "do dupy".

Niepotrzebnie wkurzaliście adika154 z jego zabawą w skojarzenia


nie tyle sie wkurzyłem co zrobiło mi sie przykro ze nikt tego nie szanuje :( ale ja juz dałem sobie spokój bo jak juz napisałem wcześniej z nimi nie wygrasz :(
adik154
Dodano
26.07.2005 02:19:10
Niepotrzebnie wkurzaliście adika154 z jego zabawą w skojarzenia. Wszystkich pewnie cieszy wysoki poziom tego forum i moźliwość otrzymania szybkiej, profesjonalnej pomocy (mnie równieź), duźo wyźszy niź innych, gdzie zakładane są tematy tak niepowaźne, jak na przykład: "Co jedliście dzisiaj na obiad?", ale od czego jest dział "O wszystkim" :?:
sebastian16
Dodano
26.07.2005 01:38:21
nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. Jeśli podasz linki będe mógł się wypowiedzieć co o tym myśle, ewentualnie podjąć jakieś kroki.
Kuba
Dodano
25.07.2005 23:01:20
moja opinia jest ogólna i nie wytyczam wprost osób które uwaźam za zbyt krytyczne mój post jest tylko i wyłacznie opinią jak wszczesnej zaznaczył kolega el nino nie ukrywam źe wolałbym aby na dany post w pierwszej kolejnosci pojawily sie posty od uźytkownikow ktorzy potwierdza moj temat.
Kuba dobry pomysł z podaniem linkow do takich postów choc uwazam to za zbyt proste i odpowiem ci na to w ten sposob ze takie posty byly i od tego jest ikonka szukaj :) a tak na prawde nie chce aby moj post polegal na wygrzebywaniu niesmacznych postow w ktorych sa dane tresci chodzi mi bardziej o opinie co mysla o tym inni poczekajmy i zobaczmy czy moje zdanie sie potwierdzi byc moze myle sie pod tym wzgledem i inni uzytkownicy tego wcale nie potwierdza. A tak na marginiesie doceniam taka szybka reakcje ze strony osob głownych i zaznaczam ze doceniam wasze starania i nie chce aby moj post zostal przez was w bardzo negatywnym stopniu odebrany poniewaz wiem o tym ze wasze forum jest wielka pomoca dla wielu ludzi nie tylko z polski.
Przemysław Zawadzki
Dodano
25.07.2005 21:52:54
tak, jakbyś mógł podaj linki to tematów o postów o których piszesz.
Kuba
Dodano
25.07.2005 19:56:53
Bardzo Ci dziekujemy za przedstawiona opinie, ale ja osobiscie mam jedna prosbe:
– podaj prosze przyklady arogancji i upokozenia.
EL NINO
Dodano
25.07.2005 19:40:09
Przemysław Zawadzki
Dodano:
25.07.2005 15:04:43
Komentarzy:
10
Strona 2 / 2