zawieszanie

Witam Za bardzo nie wiem gdzie powinienem wrzucić temat, ponieważ mam taki problem, że komp mi się zacina, w dwóch sytuacjach, po załadowaniu win7 pootwieram parę programów i po prostu się zawiesi i muszę go zresetować ale to dzieje się rzadko. Druga sytuacja to w grze World of Warcraft i to za każdym razem jak wejdę w zakładkę gildi, raz mi się też zaciął w innym momencie ale od czasu gdy zaczął się zawieszać nie grałem tylko sprawdzałem przez tą zakładkę czy system się naprawił:-) Jeśli chodzi o wow'a to wątpie żeby to było związane z grą, ponieważ wyczyściłem cache gry, a poza tym nie znalazłem podobnego problemu na forach wow. Testowałem: pamięci memtest86 i wszystko ok grafikę przez auto-tune catalyst i wszystko ok nawet pod obciążeniem logi z hijacka są chyba ok, miałem avasta, ale ściągłem Kasperskiego, który znalazł coś tam ale po usunięciu nic się nie zmieniło... jak przetestwać resztę nie mając nic na podmianę by sprawdzić? mój konfig: Asus P5Q Pro Sapphire ATI Radeon HD 4870 512MB Intel Core 2 Duo E8400 LGA775 'Wolfdale' 3.00GHz (1333FSB) Corsair TX 650W ATX SLi OCZ Reaper HPC 4GB (2x2GB) PC2-6400C4 800MHz

Odpowiedzi: 3

Zadam pytanie podstawowe :-k :-k :-k :-k skąd biorą się pytania o system :-k :-k :-k :-k kto wam [size=7][b]"gO" [/b][/size] sprzedał :-k :-k :-k :-k etc. etc. etc. miałem 98 ( na 95 byłem za cienki, Millenium było podrasowanym 98), NT (czyli 2000, XP) szkoda pisać to sami piraci tu jadą ](*,) ](*,)
Faker
Dodano
18.10.2011 02:38:53
użyłem tego programiku, zostawiłem na >2,5h i wszystko ok, temperatura na CPU to max 49 stopni, po wyłączeniu testu spadła do 36 (chłodzenie Scythe Infinity - daje rade :-D). Jeśli chodzi o przegrzanie to jedyna opcja to jakichś układów na płycie, bo ten radeon grzeje jak kaloryfer -> przy ustawieniu wiatraka GPU na auto karta pod stresem miała 90, przez co czujnik temperatury na płycie pokazywał 50-55. No ale koniec końców wydaje mi się, że to będą jakieś stery albo bardziej zakleszczanie się jakichś procesów, bo komp przy zwisie po prostu przestaje działać, ekran zamraża się i nic nie można zrobić...
eldi
Dodano
08.10.2011 22:45:39
Ja bym jeszcze na Twoim miejscu odpalił [url=http://www.softpedia.com/progDownload/Orthos-Prime-Download-178138.html]Orthosa[/url] tak na godzinkę w trybie [i]Small FFTs[/i] żeby sprawdzić, czy komputer nie zawiesza się pod wpływem dużego obciążenia procesora (może problemy z chłodzeniem?).
BlaSOFT
Dodano
07.10.2011 13:23:16
eldi
Dodano:
07.10.2011 00:32:20
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1