Zawiechy kompa

Witam mam nastepujacy problem... wymienilem w kompie zasilacz i dysk twardy na nowe zainstalowalem bez problemu system win xp sp 2 wszystko pieknie sterowniki poszly bez problemu probuje wlaczyc jakas gre albo film chwile "pomysli" pach zawiecha wszystko stoi w miejscu kursor nic niedziala restart kompa i tak w kolo zrobilem formata dalej to samo... nie wiem o co chodzi....:( konf athlon 2600 asus a7n8x radeon x1650 sagete 320 zauwazylem ze jak odinstaluje stery od grafiki to jakos chodzi wiadomo gier nie wlacze ale nie wiesza sie... w kazdym razie co z tego jak zainstalowalem juz ze 3 pakiety roznych sterow i to samo ciagle jest....

Odpowiedzi: 2

witam ja tez mam problemy z zawieszaniem sie laptopa. ostatnio byla wymieniana plyta glowna, jak po wymianie chcialem wgrac xp to sie zawiesza na poziomie ustawien regionalnych ale po resecie dalej sie wgrywa no i normalnie caly sie instaluje! jednak po zainstalowaniu z jakies 1 minutka dziala a potem sie zawiesza tzn kursor sie muli az stanie w miejscu, klawiatura tez nie odpowiada, no i tak jest za kazdym razem jak wlączam laptopa, cos chyba procek jest przciazony bo jak zdazylam wlaczyc menadzera zadan to obciazenie procka bylo kolo 95% i chwile potem wlaczeniu zawsze sie zawiesza!!! chce nadmienic ze teraz pracuje caly czas na Trybie awaryjnym z obsluga sieci, dziala wszystko jak nalezy, ladnie chodzi(nie ma oczywoiscie wszystkich funkcji np muzyki w tym trybie) i nie ma problemow z zawieszaniem , zuzycie procka 4-5%, przeskanowalam wszystko, formatowalam nawet dysk ale problem sie powtarza!!! nadmieniam ze mam uszkodzona baterie ktora przy wymianie plyty glownej nie zostala wymieniona na nowa, ale przeciez mysle ze to nie powinno miec problemu bo przeciez ciagne na zasilaczu caly czas. NIe wiem co jest, prosze o pomoc!!!! :neutral: KINGA
kaczaj
Dodano
30.09.2008 00:25:10
Na początek sprawdź w Podglądzie zdarzeń czy są jakieś błędy. Powinien coś pokazać. Ponadto poczytaj w "Przyklejonym" w WindowsXP o debugowaniu i zastosuj. Wtedy można będzie coś zacząć radzić.
Ucho
Dodano
21.09.2008 00:46:23
th3L4st
Dodano:
20.09.2008 17:52:45
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1