Zawiecha zaraz po starcie.

A więc witam wszystkich. Mam problem z Vistą Home Premium 32 bit. System uruchamia się normalnie, działa przez kilka - kilkanaście sekund i potem jakby się zawiesza. Piszę "jakby" bo mogę ruszać kursorem, działają animacje (np. pasek postępu), mogę też nacisnąć przycisk "start", ale zostaje on wciśnięty. I w takim stanie komputer pozostaje przez kilka minut, potem się odwiesza. Zaczęło się to wszystko jakieś kilka miechów temu. Komp: C2D E6300 2GB ram A-Data Vitesta (Wcześniej było 1 gb Szajsunga, ale wymiana nie pomogła) Dysk Seagate Barracuda ES ST3250820NS (250GB, 8MB, SATA/300, NCQ) Płyta Asus P5VD2-MX Grafika zintegrowana VIA/S3G UniChrome Pro IGP Dysk defragmentowany regularnie, często czyszczony CCleanerem. Programy na startupie: AdobeCS4ServiceManager avast! BtTray Kernel and Hardware Abstraction Layer LogitechCommunicationsManager LogitechQuickCamRibbon QuickTime Task SoundMAXPnP SunJavaUpdateSched VTTimer VTTrayp Windows Defender Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam, Max.

Odpowiedzi: 2

Kilka miechów temu... Nie wiem jak to się zaczęło. Było tak samo, jak teraz, tylko że pomagało włączenie dysku zewnętrznego - działało po kilku sekundach. Było tak przez długi czas, potem duża przerwa i teraz znowu. Innych kont nie mam. Spróbuję w trybie awaryjnym, edytnę posta i powiem czy coś dało. @[b]EDIT:[/b] Dało, ale tylko w awaryjnym :( BTW. Pojawia mi się jeszcze coś takiego (całkiem często) [img]http://xs232.xs.to/xs232/08416/blad663.jpg[/img] [b] EDIT2:[/b] Już działa. I nie pojawia mi się ten komunikat :P Ale i tak THX za pomoc.
Maxioo
Dodano
10.10.2008 16:03:43
Co sie działo kilka miesięcy temu ?? Coś zainstalowaleś/zaktualizowałeś ?? Patrzyłes na innym koncie użytkownika ?? W trybie awaryjnym ??
Żółty
Dodano
10.10.2008 12:06:48
Maxioo
Dodano:
09.10.2008 23:52:05
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1