Zasilacz, System oraz chłodzenie na procesor.

Witam, Nie znam się dosyć na hardware, więc mam trzy pytania. 1)Mam stock'owy zasilacz, który dostałem wraz z obudową, więc rzecz naturalna, że chce go zmienić, potrzebuje pare rozsądnych propozycji. Znajomi proponowali mi Chieftec. 2)Wraz z kupnem procesora dostałem BOX'owy radiator wraz z wentylatorkiem i pastą termo przewodząca. Naturalnie chcę to zmienić, tylko nie zabardzo znam się na coolingu ._> Potrzebuje informacji na temat pasty (czyżby nie Arctic Silver5 ?) i jakiegos radiatora z wentylatorem. 3) System hmmm... >_> Mam tu dylemat. Zastanawiam się między XP x64 a Vista x64 >_> Potrzebuje wady i zalety Visty. Z tego co narazie odkryłem Vista jest strasznie droga ;) Moja konfiguracja to: ABIT AX78 AM2+ AMD Athlon 64 X2 5500+ AM2 Geil DDR2 PC6400 4x1024MB ULTRA 800MHz CL4 Gainward GeForce 8800 GT Golden Sample 512MB DDR3 PCI-E Potrzebuje szybkich odpowiedzi, ponieważ już jutro chciałbym pozamawiać wszystko ;/ Dziękuje i pozdrawiam. [color=indigo]Hardware to bardziej odpowiedni dział. Przenosimy. Bobi[/color]

Odpowiedzi: 1

Mając taką konfigurację, nie spodziewam się, żebyś miał tam zasilacz o mocy np. 150W więc... po co go zmieniać? Chyba, że planujesz wypełnić wszystkie puste sloty na głównej. Sporo informacji o sprzęcie da się wycisnąć na tomshardware więc poczytaj sobie. Co do Visty, to nie wiem, ile dla Ciebie znaczy "strasznie drogo", ale pamiętam, że widziałem tutaj baner reklamujący ją w sprzedaży za 269zł... XP kupisz w podobnej cenie.
XanTyp
Dodano
08.09.2008 12:03:27
elDiabolo
Dodano:
07.09.2008 23:42:56
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1