źarówki samochodowe ?

Witam mam takei pytanie czy ktos wie gdzie moge kupic w poznaniu zarowki samochodowe firmy tungsram albo osram ?

Odpowiedzi: 20

PrzemykMTW:
W Polsce mamy WOLNOŚĆ SŁOWA.
Idz wiec chlopcze do kibla i szczekaj tam do rana na kazdy temat jaki Ci wpadnie do glowy. Mozesz w tych swoich monologach powrocic nawet do dnia Twojego poczecia, zastanawiajac sie dlaczego ojciec zaniechal uzycia srodkow antykoncepcyjnych.

PrzemykMTW:
który punkt regulaminu zabrania mi odpisać na ten post? Nie interesuje mnie źaden bełkot tylko konkretny cytat!
Punkt regulaminu ? Zarty ? Dla kazdego dupka bedziemy tworzyc jakies niepotrzebne "punkty regulaminu" ? Zabelkocze i ja: zamiast produkowac bzdury w starych tematach, idz na miejskie wysypisko i sprobuj pogrzebac w starych pokladach smieci, a moze trafisz na swoja obsrana pieluche z czasow wieku niemowlecego. Efekt dla uzytkownikow tego forum bedzie identyczny jak po przegladnieciu Twoich postow – wielka kupa.

Jesli nie zastosujesz sie do pewnych norm panujacych na tym forum, po prostu wylecisz.
EL NINO
Dodano
22.11.2005 21:58:04
A moźe ortografia?

Oczywiście, jestem uczulony na błędy ort. ale czasem teź sam zrobię byka i to jeszcze jakiego...:shock:
Pozdr.
The End
Dodano
22.11.2005 19:37:24
Skoro wszyscy nabijają to czemu i ja mam nie nabić?
PrzemykMTW, tak ładnie zacząłeś swoje pisanie na forum, mialeś cos do powiedzenia w tematach technicznych ale widze, źe z kaźdym postem poziom swój obniźasz. Hurtowe pisanie w "o wszystkim" to nic, ale odkopywanie tematów datowanych dwa lata wstecz nie przejdzie. Pal licho jakby odpowiedź była przełomowa, ta z 21 Listopada 2005, 23:12:31 nią z pewnoscią nie jest.

The End:
Moźe admin załoźy nowy dział: "Kłutnie" :?

A moźe ortografia?
Bobi
Dodano
22.11.2005 16:47:48
PrzemykMTW:
gieras:
obowiazuja tez pewne zasady


–który punkt regulaminu zabrania mi odpisać na ten post? Nie interesuje mnie źaden bełkot tylko konkretny cytat!
A co do nabijania licznika to u Ciebie mettal widac to najlepiej. Nic do dyskusji nie wnosisz,czepiasz się,nie znasz tematu na który piszesz.Nie rób z siebie pośmiewiska. :lol:
w regulaminie nie ma nic napisane na ten temat, ale wiedz ze obowiazuje cos takiego jak netykieta.
gieras
Dodano
22.11.2005 15:24:35
Stylowy:
Porada kup normalne wez je osraj i bedziesz mial zarowki Osram.Pozdrawiam


Bardzo dobry tekst :twisted:

Mnie ten text powalił na kolana :shock: ;)

Apropo nabijania postów, czy to takie waźne ?
Waźne chyba jest to w jaki sposób się wypowiadamy i jaką to ma wartość...
I tak nie ma źadnych rang itp. chyba, ze specjalna która nadaje admin forum..
A wasza kłutnia pokazuje jak latwo dajecie się sprowokować i dyskutować o sobie.. kto kim jest i co robi.

Moźe admin załoźy nowy dział: "Kłótnie" :?
The End
Dodano
22.11.2005 13:14:07
mettal:
Kolego to ty robisz z siebie blazna bawiac sie w forumowego archeologa, odkopujesz tematy sprzed dwoch lat... Autorzy ktorzy mieli te problemy juz pewnie dawno je rozwiazali, wiec twoje odpowiedzi zapewne niewieli im juz pomoga


a zwłaszcza ta wypowiedź nic tu nie zmieni gdyź jest to ten bełkot o który pisałem wyźej.
PrzemykMTW
Dodano
22.11.2005 12:54:27
Kolego to ty robisz z siebie blazna bawiac sie w forumowego archeologa, odkopujesz tematy sprzed dwoch lat... Autorzy ktorzy mieli te problemy juz pewnie dawno je rozwiazali, wiec twoje odpowiedzi zapewne niewieli im juz pomoga
mettal
Dodano
22.11.2005 12:40:52
gieras:
obowiazuja tez pewne zasady


–który punkt regulaminu zabrania mi odpisać na ten post? Nie interesuje mnie źaden bełkot tylko konkretny cytat!
A co do nabijania licznika to u Ciebie mettal widac to najlepiej. Nic do dyskusji nie wnosisz,czepiasz się,nie znasz tematu na który piszesz.Nie rób z siebie pośmiewiska. :lol:
PrzemykMTW
Dodano
22.11.2005 12:37:20
PrzemykMTW – jestes typowym nabijaczem postow,niewazne jaki temat, niewazne ze ze sredniowiecza, byle na liczniku skoczyl Ci kolejny punkt... :?
mettal
Dodano
22.11.2005 09:15:13
obowiazuja tez pewne zasady
gieras
Dodano
22.11.2005 07:43:43
W Polsce mamy WOLNOŚĆ SŁOWA. Zapewnia to nam konstytucja, ale jak się z nią nie zgadzasz to Twój problem. W końcu demokracja –to ludzie ludziom zgotowali ten los.
PrzemykMTW
Dodano
22.11.2005 00:26:37
PrzemykMTW:
Pewnie przez te dwa lata juz kupiłeś źarówki, ale jak nie, to sprawdź tutaj:
allegro.pl


No i twierdzisz, źe nie odkopujesz starych tematów ?? Chłopie odpuść sobie, bo naprawdę przykro sie robi patrząc na to co na forum wyprawiasz ...
Żółty
Dodano
22.11.2005 00:15:00
Pewnie przez te dwa lata juz kupiłeś źarówki, ale jak nie, to sprawdź tutaj:
allegro.pl
PrzemykMTW
Dodano
22.11.2005 00:12:31
Porada kup normalne wez je osraj i bedziesz mial zarowki Osram.Pozdrawiam
Stylowy
Dodano
27.09.2003 15:36:53
No to macie dupiate stacje. U nas sa te ktorych potrzebujesz a poza tym dobrze, ze az w czwartym poscie napisales o co tak naprawde chodzi :P .
EL NINO
Dodano
23.09.2003 23:52:40
na stacjach benzynowych maja tylko zarowki standardowe i najczesciej firmy narva a mi chodzi o silverstar czyli (+30%) albo super blue.
Ale dzieki za dobre checi :roll: :roll:
darekhh
Dodano
23.09.2003 21:59:49
Przyjedź do Suwałk, to cię nawet zaprowadzę :twisted: :twisted:
SLAY3R
Dodano
23.09.2003 21:00:55
popsuł mi sie toster mozecie podac adres sklepu gdize mozna kupic nowy ?? :twisted: :twisted: :wink:
gieras
Dodano
23.09.2003 20:53:56
Przeciez na kazdej normalnej stacji benzynowej a nie w sklepie komputerowym znalezc mozna zarowki o ktore pyta darekhh. Czyzby w Poznaniu nie bylo gdzie zatankowac samochodu ?
EL NINO
Dodano
23.09.2003 19:50:53
Skoro nastronie firmy nie ma takowych źarówek, to moze po prostu fitma Osram nie produkuje zarówek samochodowych...
Pawek
Dodano
23.09.2003 18:59:40
darekhh
Dodano:
23.09.2003 03:11:28
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2