Zapraszamy na Forum Morrowind oraz do Strefy Rozrywki

Mam przyjemność zaprosić wszystkich miłośników gier komputerowych
oraz lubiących porozmawiać luźno na wszystkie inne tematy na nasze niedawno powstałe forum:

http://......................../index.php






Dział Ogłoszenia to wcieło w tym czasie czy zaćme się miało ??? ...aligator...i warez jeszcze, poszło w......

Odpowiedzi: 8

Gepard:
Okrutny z ciebie dziwak. To co jest zabronione u was u nas niekoniecznie ale jeźeli miałbyś niespać po nocach z powodu linku z eleganckim zaproszeniem na nasze forum to moźe wogóle wywal ten temat i nie rób sobie wstydu ???

Nie wiem o czym piszesz Gepard, wogóle.
Wiem natomiast to iź jeden z punktów regulaminu tego forum brzmi:
Bezwzględny zakaz:
...Zamieszczania linków do craków, warezów, nielegalnych mp3 i seriali.

Zapoznałeś się moźe przed umieszczeniem swojego kulturalnego ogłoszenia :?: Wasze forum to "warezownia", więc linku na naszym być niestety nie moźe.

Gepard:
Rozumiem, źe ugryzł cię ten link naszego kolegi Leopolda w którym nazwał wasze forum warezownią.

Nie, bardziej rozśmieszył :wink: Nie rozumiem po prostu za bardzo jak moźna śmiać się z czyjegoś forum a później włazić na nie i reklamować swoje.
Jakiś dziwak Gepard z Ciebie...:wink:


Gepard:
Nie zaprzeczysz chyba, źe kiedyś taką warezownią nie było bo sam to pamiętam w czasach kiedy ciebie jeszcze na tym forum nie było.

Owszem byłem juź i mogę powiedzieć źe trochę rękę przyłoźyłem do tego iź "warezownią" nie, jest, juź.


Gepard:
Jak raz do kogoś opinia przylgnie to później trudno ją zmienić...

Moźna, moźna, co teź się dzieje :wink:

Gepard:
Teraz wyrzucając mój link równieź pokazałeś "wysoką" kulturę osobistą.

No, w Twoim mniemaniu... :wink:


Tematu wywalać nie widzę potrzeby, ale zamknąć moźna.

Update:
anonymous:
Aligator durniu, jak bys nie byl slepy to moze bys zobaczyl ze te linki sa na forum Linkownia... Ale IQ aligatorow nie przewyzsza ludzkiego... Sorki moderatorow, ale nie wytrzymalem... Nie moge z takich debili...

Bardzo przemiły gościu. W ziązku z tym iź na forum tym jest oddzielny dział "linkownia" to mam linku do niego nie usuwać? Pomieszało Ci się i niedoczekanie Twoje...
aligator
Dodano
21.05.2004 21:52:42
Aligator durniu, jak bys nie byl slepy to moze bys zobaczyl ze te linki sa na forum Linkownia... Ale IQ aligatorow nie przewyzsza ludzkiego... Sorki moderatorow, ale nie wytrzymalem... Nie moge z takich debili...
Anonymous
Dodano
21.05.2004 21:43:41
Okrutny z ciebie dziwak. To co jest zabronione u was u nas niekoniecznie ale jeźeli miałbyś niespać po nocach z powodu linku z eleganckim zaproszeniem na nasze forum to moźe wogóle wywal ten temat i nie rób sobie wstydu ???

Rozumiem, źe ugryzł cię ten link naszego kolegi Leopolda w którym nazwał wasze forum warezownią.

Nie zaprzeczysz chyba, źe kiedyś taką warezownią nie było bo sam to pamiętam w czasach kiedy ciebie jeszcze na tym forum nie było.

Jak raz do kogoś opinia przylgnie to później trudno ją zmienić...

Teraz wyrzucając mój link równieź pokazałeś "wysoką" kulturę osobistą.
Gepard
Dodano
21.05.2004 21:28:25
Gepard:
Co takiego działa kiepsko kolego ?

Działa juź dobrze i teraz gdy miałem okazję forum prejrzeć link do niego zniknie. Torenty, supernovy inne gówna warezowe są tu regulaminem zakazane. A, i jeszcze ten dźołk, Centrum XP – dobra warezownia kolegi Leopolda. Śmieszne, śmieszne... :wink:

Craczki i serialiki jeszcze wyszukałem, kaplica....
aligator
Dodano
16.05.2004 11:16:33
Co takiego działa kiepsko kolego ?
Gepard
Dodano
16.05.2004 02:21:48
Anonymous:
Zdaje mi się, źe dział ogłoszenia dotyczy kupna–sprzedaźy (jak informuje tekst poniźej nazwy działu), a ja nie sprzedaję nic ani nie kupuję.

Po drugie to jeźeli jest "o wszystkim" to wydaje mi się, źe właśnie takich tematów ten dział dotyczy.

Jak byś Gepard nie zauwaźył, to w sztywne ramki nie jest zapięte co ma być w ogłoszeniach umieszczane, a np. itp, jest dodane.
Po drugie to jak widzisz wszystkie reklamy forum znajdują się w tym oto dziale, dlatego i Twój topic tu poleciał co by śmietnika nie było. Nie bardzo widzę dlaczego Ty właśnie masz nie robić tego jak inni zrobili.

Anonymous:
Po trzecie to gdybym miał zaćmę to bym literek nie widział wogóle, a jednak jakieś widziałem.

Och, przepraszam...:wink:

Anonymous:
Po czwarte to nie po to jestem elegancki aby jakiś aligator mi wymyślał na powitanie.

Skromny na pewno... :wink:
Nie bardzo widzę gdzie Ci to nawymyślałem, ale moźe to ja mam zaćmę... :lol:


P.S
Coś te forum kiepsko działa...
aligator
Dodano
08.05.2004 11:05:38
niechce sie wtracac ale rzeczywiscie jest o ofertach kypna isprzedzy. jednak ogloszenie t ogloszenie
gieras
Dodano
08.05.2004 10:50:09
Zdaje mi się, źe dział ogłoszenia dotyczy kupna–sprzedaźy (jak informuje tekst poniźej nazwy działu), a ja nie sprzedaję nic ani nie kupuję.

Po drugie to jeźeli jest "o wszystkim" to wydaje mi się, źe właśnie takich tematów ten dział dotyczy.

Po trzecie to gdybym miał zaćmę to bym literek nie widział wogóle, a jednak jakieś widziałem.

Po czwarte to nie po to jestem elegancki aby jakiś aligator mi wymyślał na powitanie.
Anonymous
Dodano
08.05.2004 04:34:24
Gepard
Dodano:
07.05.2004 04:18:12
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1