Zapora systemu Windows

Zapraszamy do komentowania publikacji: Zapora systemu Windows.

Odpowiedzi: 6

co mam zrobić jeśli nie mam zapory systemu windows
Komentarz
Dodano
31.08.2006 19:45:27
Jakoś mnie nie pyta się ten firewall od Microshitu czy zezwolić czy nie danej aplikacji na łączenie się z netem. Jest włączony a mimo to każda nowa aplikacja łączy sie bez pytania ile chce...
Komentarz
Dodano
04.07.2006 22:00:54
Niestety ,ja nie posiadam i nieposiadałem takiej opcji. Za każdym razem po nowej instalacji nie było ,ale antywirusy posiadają tą samą opcję więc mi to jest nie potrzebne.Ale dzięki
Komentarz
Dodano
04.07.2006 15:49:49
"Teraz instalując Windows nie musimy już obawiać się inwazji, system ochroni nas przed nimi" Robicie ludziom wodę z mózgu, a potem dziwicie się że nie mają zielonego pojęcia o zabezpieczeniach. Proponuję poczytać Haking 03.2006, który traktuje o firewallach w systemach Microsoft.
Komentarz
Dodano
04.07.2006 11:03:00
Jeżeli "Windows XP posiada włączany automatycznie wraz z poprawką Service Pack 2 firewall" i dalej "Teraz instalując Windows nie musimy już obawiać się inwazji, system ochroni nas przed nimi."
To po co opis włączania?
Trzeba było zaznaczyć, że w starszych wersjach jest ona obecna, ale domyslnie wyłączona.
Inna sprawa, że w tym wypadku opis procedury jej aktywizacji podany w tekście byłby wadliwy, bo należy to robić z poziomu panelu sterowania - połączenia sieciowe - itd.
Wystarczy porównać: http://support.microsoft.com/kb/283673/PL/ . Znajdzie się rownież opis alternatwnego sposobu wywołąnia apletu zapory.
 
 
 
Rebe
Dodano
03.07.2006 11:13:14
Co zrobić z komputerem. Używam legalnego oprogramowania wind 98, ale jest on już mało stabilny i niestety dość często mam z nim problemy. Co zrobić aby zmodernizować system. ( Najpreościej kupić Wid XP). Co zrobić ze starym ? Co wy na to ?
Komentarz
Dodano
03.07.2006 10:34:54
CentrumXP.pl
Dodano:
03.07.2006 10:34:54
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1