Zamawianie dodatkowego nośnika Windows Vista

Witam! Kupiłem w ostatnim czasie Windowsa Vistę Home Premium PL DVD BOX 32BIT. Postanowiłem - zgodnie z instrukcją w pudełku - skorzystać z możliwości zamówienia dodatkowego nośnika z Vistą w wersji 64-bitowej. Udałem się na odpowiednią stronę (http://www.windowsvista.com/1045/OrderMedia) i po przejściu paru kroków pojawiły się wątpliwości. Dokładnie chodzi o to, że nie wiem, jakie koszty zostaną doliczone do kwoty zamówienia. W pomocy na stronie napisane jest, że do kosztów pobranych z karty kredytowej doliczone są od razu koszty manipulacyjne i padatek. Mimo wszystko zastanawiam się, czy na granicy nie zostaną narzucone jakieś dodatkowe koszty, np. cło. Nie znam się na tym i dlatego pytam, czy ktoś już korzystał z możliwości zamawiania dodatkowego nośnika z wersją 64-bitową i jak to się odbywało. Czy koszty pobierane z karty (wraz z kosztami manipulacyjnymi i podatkiem) zostaną wcześniej wyświetlone i dopiero później (za moją zgodą) pobrane z karty i czy na tym wydawanie pieniędzy się zakończy (np. przy odbiorze paczki nie zostanę obciążony następnymi kosztami, np. cłem).

Odpowiedzi: 1

Korzystałem z tej opcji w UK i jedynymi kosztami były koszty przesyłki (ponad 7 funtów). Wszelkie koszty były podane przed zaakceptowaniem płatności.
zerone
Dodano
14.08.2008 20:51:28
gari
Dodano:
09.07.2008 17:31:14
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1