Zakłócanie działania programu. XP PRo.

Witam posiadam dwie oddzielne płytki Windows XP i dwa komputery w domu. Na jednym program "ESL Wire" (jest to program przeciwko oszustom w lidze gier online, np. counter-strike ESL(esl.eu)) działa poprawnie i nie ma z nim problemu. Na drugim technicznie znacznie sprawniejszym jest taki problem że strasznie zakłóca pracę tego programu i na 90% jest to właśnie wina systemu, spełniam wszystkie wymagania techniczne i oprogramowania (SP 3,Framework 3.0, Visual C++ 2008). Administracja tej ligi nie wie jak mi pomóc, próbowałem już miliona sposobów i nic nie pomagało, większości pomaga reinstall systemu lecz tutaj to nie wchodzi w grę. Problem konkretnie polega na tym że wychodząc z gry normalnie anty-cheat się wyłącza i automatycznie wrzuca pliki na serwer, lecz tutaj anty-cheat się nie wyłącza i traktuje wyjście z gry tak, jakbym ciągle w niej był. Nie ma procesu odpowiedzialnego za grę na liście procesów (hl.exe). Czy ktoś może orientuje się jaki może być sposób na rozwiązanie tego problemu? Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedzi: 5

Jeśli uda ci się założyć kalosze o 5 rozmiarów za ciasne i wygodnie w nich maszerować przez pół dnia po mieście, to tak samo uda ci się wykonać reinstalację systemu innym instalatorem niż obecny system - oczywiście, przy założeniu, że chcesz mieć ten sam Windows, co dotychczas. Jeśli chcesz go zmienić - reinstalacja systemu będzie wymagała formatowania partycji systemowej, chyba że (kolejny warunek) zechcesz zainstalować go na innej, czystej partycji tudzież na innym dysku fizycznym również z przynajmniej jedną pustą partycją. Czy to dość jasna odpowiedź? Bo prościej się już chyba nie da. A sugestia, abyś zdał się na kogoś innego miała ci powiedzieć, abyś sam nic nie robił, tylko zaniósł kompa do fachowca, lub sprowadził tegoż do siebie. Chyba, że masz dość śmiałości, by zaryzykować utratę całości danych na partycji systemowej - nie mając pojęcia, co, jak i gdzie należy zrobić w kolejnym kroku. Generalnie, rzecz jest prosta i banalna - wystarczy czytać ze zrozumieniem, co instalator "mówi" na kolejnym ekranie, ale nadal jednak to minimum wiedzy jest niezbędne.
XanTyp
Dodano
12.07.2011 23:33:36
No przypuszczam iż jesteś człowiekiem z minimum podstawowej wiedzy i możesz mi odpowiedzieć jasno na moje w/w pytanie zamiast odpowiadać bez sensu. Reinstalacja to może być z tej samej wersji Winxp, a czy może być z innej ?
batderman
Dodano
12.07.2011 16:50:23
[quote=XanTyp]Reinstalacja to nie format - tak dla jasności.[/quote] Jeśli nadal tego nie rozumiesz - nie rób nic sam. Zdaj się na kogoś z minimum podstawowej wiedzy.
XanTyp
Dodano
12.07.2011 12:06:56
No generalnie chodzi mi o to że nie mogę zainstalować XP z innej płytki bo (tak przypuszczam) utracę wszystkie dane z dysków, a ten na którym jest system jest podzielony na partycje. Więc tu moje pytanie czy mogę zmienić system nie tracąc danych (tzn. zdjęć, filmów) na dysku ?
batderman
Dodano
12.07.2011 03:34:46
Czemu reinstalacja systemu nie wchodzi w grę? Reinstalacja to nie format - tak dla jasności.
XanTyp
Dodano
11.07.2011 01:39:30
batderman
Dodano:
10.07.2011 16:04:31
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1