Zagwozdka z Word 2010

W trakcie redagowania tekstu w tym edytorze, zauważyłem, że nie przenosi mi wyrazów, które nie mieszczą w linii do następnej, ale są dzielone jak leci, bez ładu i składu. Bywa, że na końcu linii mam jedną literę, a resztę słowa w drugiej. Próbowałem zmiany dzielenia wyrazów na automatyczne, ale nadal bez rezultatu. Fraza "przenoszenie wyrazów" w pomocy Office'a nie daje żadnych rezultatów. Jak to zmienić?

Odpowiedzi: 3

Myślę że pomogłoby wklejanie czystego tekstu bez formatowania do nowego pliku. Albo zapis do pliku txt i potem otworzenie go i ponowny zapis we właściwym formacie. Przepisywać ręczenie to można tylko mało tekstu ;)
Judykator
Dodano
26.02.2012 14:49:27
Kopiowanie nie pomagało. Nawet przenoszenie tekstu do notatnika i stamtąd do nowego pliku Word. Ale sprawa się wyjaśniła. Oryginalnie, tekst był pisany w Solarisie na tablecie Samsunga (Galaxy Tab 10.1) Zapisano plik jako doc 2003, a potem otwarto w Office 2010 na desktopie i wyskoczył jakiś komunikat o niewłaściwym formatowaniu, ale przyklepano to z rozpędu [OK] i poszło. Stąd późniejsze problemy. Przepisałem tekst ręcznie w nowym dokumencie - już bez niespodzianek. Może komuś to się do czegoś przyda. [b]Judykator[/b], dziękuję za zainteresowanie :)
XanTyp
Dodano
10.02.2012 06:19:42
[quote=XanTyp] Jak to zmienić? [/quote] To tak w każdym dokumencie, czy tylko w tym jednym? Jak w jednym - to jakiś "nowotwór". Skopiuj tekst do nowego pliku.
Judykator
Dodano
09.02.2012 22:14:06
XanTyp
Dodano:
07.02.2012 00:17:53
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1