Zadanie z agielskiego! POMOCY.

mam taki problem:(:( musze zrobic pare zadan z angielskiego i nie moge sobie z tym poradzic:( Kto mi pomoze!!
oto one:
Twoja koleźanka ma odebrac klucze do twojego domu.Zredaguj krótka notatke w której informujesz
–jak dotrzec do twojego domu
–jak otworzyc dzwi nieznanym kompletem kluczy
–gdzie znalesc cos do jedzenia i kiedy wrocisz do domu.


Oto drugie:
Napisz list do studio school of englih w Oxfordzie w którym piszesz o iformacje dotyczace letniego kursu języka angielskiego w liscie:
–zapytaj jak długo trwa kurs i ile godzin nauki tygodniowo obejmuje.
–poproś o informacje do jakich miejsc planowane są wycieczki w czasie kursu i upewnij sie czy mozna zaprosic na nie przyjaciół.
–podziekuj za poswiecony czas i udzielna pomoc.


Oto trzecie:
Napisz list z zaźaleniem do redakcji brytyjskich koleji w związku z opóznieniem pociagu jadacego na lotnisko.
w liscie:
–zaznacz skad dokąd i w jakim termine podróźowałes pociagiem.
–napisz ile wyniosło opóznienie pociagu i jakie miało ono dla ciebie znaczenie.
–jakie wyjasnienia dotyczace opoźnienia otrzymałeś w biurze przewoźnika i dlaczego jest ono nieprzekonywujace.
–wyjasnij jakie straty finansowe poniosłeś i zarzadaj zwrotu pieniędzy.

Licze na wyrozumiałosc i POMOC>> Najlepiej do wieczora poniewaź jutro rano wyjerzdzam do szkoły. A i w tych 3 tekstach min. 90 liter musi być.

Odpowiedzi: 11

kamilooo:
jeszcze nic nie napisałem byłem miesiac na praktykach w hiszpanii i mam straszne zaległosci jak narazie przygotowałem zadanie z woku i geografii a tu jeszcze 2 referki z biologii i sprawdzian z historiii i jak cos napisze to podrzuce!!! ale nie wiem czy dam rade.......
pozdro.
jakby nie bylo wybacz – za Ciebie robic zadan domowych nie bedziemy
gieras
Dodano
18.04.2006 23:27:20
jeszcze nic nie napisałem byłem miesiac na praktykach w hiszpanii i mam straszne zaległosci jak narazie przygotowałem zadanie z woku i geografii a tu jeszcze 2 referki z biologii i sprawdzian z historiii i jak cos napisze to podrzuce!!! ale nie wiem czy dam rade.......
pozdro.
kamilooo
Dodano
18.04.2006 22:12:02
pokaź mi tekst który napisałeś. Powiedz co chcesz dopisać, a nie wiesz jak. Z chęcią poprawię błedy jeśli takowe zaistnieją.
adik154
Dodano
18.04.2006 21:55:26
kamilooo:
Nadal prosze o pomoc i licze na to ze mi pomozecie!!
a kolega prosil zebys pokazala co napisales a my pomozemy ;)
gieras
Dodano
18.04.2006 21:41:58
Nadal prosze o pomoc i licze na to ze mi pomozecie!!
kamilooo
Dodano
18.04.2006 20:45:55
kamilooo:
Trzeba sobie POMAGAC na wzajem aby było nam lźej:) Dalej Prosze o POMOC!!

A nie czasem: trzeba mi pomóc (czyt. zrobić zadanie) bo jestem leniem i nie chce mi się skorzystać ze słownika ?

Pokaź ile juź napisałeś z Angola, a ktoś Ci napewno powie gdzie masz błędy.
Anonymous
Dodano
18.04.2006 17:42:41
Wiecie jesli sa banalne to moze mi pomozecie!!! A jesli nie to nic nie szkodzi:(:(:( jakos sobie poradze:(:( NIe jestem taki dobry z angla wiec szukam POMOCY na forum z nadzieja ze sa dobrzy ludzie na tym swiecie którzy mi pomoga!! Sam ostatnio jakiemus nieznajomemu pomagałem napisał do mnie na gg w sprawie jakiegos telefonu bo tym sie interesuje i wysłałem mu pare maili z jakimis programami i opisami!! Koleś był zadowolony a ja miałem satysfakcje ze komus pomogłem bo w danej chwili sie nudziłem!! Wiec......!! jaki z tego morał!! Trzeba sobie POMAGAC na wzajem aby było nam lźej:) Dalej Prosze o POMOC!!
kamilooo
Dodano
18.04.2006 17:34:29

[[[[[]]]]]
[[[[[[[[]]]]]]]
[[/ _ _ \]]
[[| |]]
[ | | | ]
[ | | ]
[ | (==) | ]
[ \________/ ] ____ _____________________________
[ || ] | __|=========| |
___||____ / / | NIE POZWÓL, ŻEBY KTOŚ |
/[ ]\ / / | MIAŁ POWÓD , ABY |
/ | | \ / / | NAZWAĆ CIĘ TROLLEM |
/| |\ \/ / |_____________________________|
/ | | \ /
| | \/
| |
| |
| |
| |
[________]
/ / \ \
/ / \ \
/ / \ \
/ / \ \
/ / \ \
/ /____ \ \____
|_____| |_____|


Zadania dla Ciebie nie zrobie z czystej zasady – nikomu nie daję od siebie odpisać i nikomu nie piszę zadań bo to niekoleźeńskie.
Peter_l
Dodano
18.04.2006 16:47:43
adik154:
Pomijając fakt źe zadania są banalne to jeszcze akurat takowe mają cię przygotować do matury (wiem bo sam rozwiązuje takich multum)

http://rtfm.killfile.pl/#praca_domowa

Adik Ty tak nie pisz bo:
– Posądzony o Trollizm zostać moźesz.
– Moźesz dowiedzieć, źe odstarszasz ludzi z forum.
– Zostanie wykorzystany przeciwko Tobie fragment linka z podpisu Twojego.
– O chamstwo i wieśnactwo teź moźna zachaczyć.
Anonymous
Dodano
18.04.2006 14:02:51
adik154:
Pomijając fakt źe zadania są banalne to jeszcze akurat takowe mają cię przygotować do matury (wiem bo sam rozwiązuje takich multum)

http://rtfm.killfile.pl/#praca_domowa

Adik Ty tak nie pisz bo:
– Posądzony o Trollizm zostać moźesz.
– Moźesz dowiedzieć, źe odstarszasz ludzi z forum.
– Zostanie wykorzystany przeciwko Tobie fragment linka z podpisu Twojego.
– O chamstwo i wieśnactwo teź moźna zachaczyć.
Anonymous
Dodano
18.04.2006 14:02:51
Pomijając fakt źe zadania są banalne to jeszcze akurat takowe mają cię przygotować do matury (wiem bo sam rozwiązuje takich multum)

http://rtfm.killfile.pl/#praca_domowa
adik154
Dodano
18.04.2006 13:51:46
kamilooo
Dodano:
18.04.2006 13:17:17
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1