Zacinające się gry...

Witam. Mam problem z różnymi grami. Otóż gdy włączam Call of Duty wszystko jest ok, wchodze na serwer i po połączeniu staje mi gra. Nie wiesza się ale się zacina tzn. staje ruch i słysze tylko tzw. "odgłos mapy" (mam nadzieję że wiecie o co chodzi). Na ekranie pojawiają się jakieś czarne kropki. Taki stan rzeczy trwa jakieś 20 sek. później na kolejne 10 sek. jest wszystko wporządku i po tych 10 sek. znowu gra się tnie.

Nie dzieję mi się tak tylko w CoDzie ale również w innych grach np. PES5. Oto właśnie screen z tej gry (z CoDa nie mam):

http://i4.tinypic.com/10459ia.jpg

czy to jest jakiś błąd systemowy czy może coś z kartą graf. ?

(reinstall gier oraz systemu nic nie dał)

P.S Często zwiesza mi się również pasek zadań, pisze to tu bo ten błąd pojawił się w tym samym czasie co problem z grami.

P.S 2 Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej.

P.S 3 Mam starą karte graf.: GF MX440

Co to może być?

Odpowiedzi: 1

Odpal dxdiag , Start -> Uruchom.
Również , Start -> Uruchom , ale tym razem wpisz services.msc i na zakładce aplikacja szukaj czerwonych krzyżyków. Jeżeli jakiś, dotyczył będzie gry Twojej, to używając ALT+PRINTSCREENa eklej nam to okienko.

Takie 'bugi', dzieją się tylko jak pogrywasz sobie przez sieć??

damiancore
Dodano
24.05.2006 16:29:20
  • Kimon 24.05.2006 18:19:05

    <P>Niestety nie znalazłem tej zakładki "aplikacje". Najlepiej by było jakby ktoś mi pokazał ją na screenie...</P> <P>A ten problem występuje nie tylko w czasie gry przez internet ale także w czasie gry Singleplayer. </P> <P>Podejrzewam że może być coś z kartą graficzną ponieważ w tym samym czasie co błąd z grami zaczął mi się zawieszać pasek zadań...</P>

  • damiancore 24.05.2006 18:27:48

    Przepraszam cie bardzo. Pomyliłem się.<br>Zamiast s<i>ervices.msc </i>miało być <b>eventvwr.msc</b>.<br><br>Stestowałeś dxdiagiem??<br>Pisałes, że najnowsze sterowniki wgrane są. Spróbuj wgrać innne, a do usunięcia uzyj programu driver cleaner.<br><br><br>Wejdź tez :<br>http://support.microsoft.com/kb/303032/pl<br>

  • Endrju 25.05.2006 11:15:42

    nie znam się na grach, ale wydaje mi się, że COD to chyba dosyć wymagająca aplikacja, w związku z tym czy aby ta karta graficzna nie za "cieniutka" do tej gry i jej podobnych? Screen raczej wskzauje na problemy&nbsp;sprzętowe. Czy ta gra wcześniej chodziła poprawnie?

  • Kimon 29.05.2006 18:10:21

    Ja gram w CoDa 1 który jest mniej wymagającą grą od drugiej części chodzi nawet na GF2<br> <br> Oczywiście i PES, i CoD chodziły wcześniej poprawnie. Poprostu pewnego razu włączyłem którąś z tych gier i nagle zaczęło mi się wieszać.<br> <br> do damiancore: w podglądzie zdarzeń nie ma żadnego błędu związanego z moją grą.<br>

Kimon
Dodano:
24.05.2006 15:33:04
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1