Zacina Myszke Podczas chodzenia po internecie i sciagania

Witam! Mam taki problem ze podczas normalnego przegladania stron myszka strasznie zacina, jak odpalam sciaganie takie zwykle (nie P2P itp.) to juz jest w ogole masakra poprostu przesuwajac ja po ekranie muli jakby jakis straszny proces go obciazal a tak nie jest sprawdzilem. Mam swiezo zainstalowany i zaktualizowany win xp sp3 org. wczesniej mialem ten sam tylko przerobiony nLite ale wyszlo nieudolnie wiec wrocilem do starego, ale w tamtym ta sama myszka chodzila miodzio. Myszke tez sprawdzalem gdzie indziej. Zauwazylem ze w krotka chwilke po wylaczeniu przegladarki wszystko wraca do normy nawet z torrentem. Podejrzewam ze jest to jakis blad w konfiguracji windowsa czy jakis sterownikow. Moze jakies sugestie Sterowniki najnowsze do wszystkiego zaktualizowane wszystkie przed reinstalka. Jezeli ktos ma jakies sugestie, moze ktos juz mial cos takiego to prosilbym o pomoc. Pozdrawiam Jah Bless

Odpowiedzi: 6

A tak wyglądało i mogło zakończyć się banicją więc na przyszłość sugerował bym darowanie sobie skrótów. Edycja nie gryzie. Teraz scaliłem, następnym razem usunę bez uprzedzenia. Częstotliwość komunikowania się myszy z kompem to nie próbkowanie dźwięków. Mylisz pojęcia.[quote=Jah Bart]Sterowniki najnowsze do wszystkiego zaktualizowane wszystkie przed reinstalka.[/quote]A po reinstalacji przechowywane w pamięci kompa wisiały i czekały na pojawienie się systemu. Wyczuwasz w tym cytacie pewien brak logiki? Cóż z tego, że [b]przed ponownym [/b]instalowaniem oryginalnego systemu aktualizowałeś sterowniki? Wracając do tematu, opis [url=http://www.pcworld.pl/testy/recenzja/MYS00028-icon7_z500.html#read]Icon7 z500[/url] sugeruje pewne możliwości [quote]Oprogramowanie pozwala za to na zmianę częstotliwości komunikowania się myszy z komputerem[/quote]i im powinieneś dobrze się przyjrzeć.
XanTyp
Dodano
29.10.2010 01:05:44
  • Jah Bart 29.10.2010 10:37:30

    OK Zadzialalo jak poradziles szukalem w ustawieniach Icon7 i znalazlem "szybkosc rozsylania" zmienilem z 500Hz na 1000Hz i chodzi elegancko, to wlasnie jest ta opcja w nLite w ktorej sie zmienia "czestotliwosc probkowania USB" wiem ze pisales ze to nie chodzi o dzwiek ale tak Polacy przetlumaczyli wyraz Mouse Rate :lol: jak wiekoszsc tytulow filmowych :mryellow: i taki termin "szweda" sie po googlach. [quote=XanTyp][quote=Jah Bart]Sterowniki najnowsze do wszystkiego zaktualizowane wszystkie przed reinstalka.[/quote]A po reinstalacji przechowywane w pamięci kompa wisiały i czekały na pojawienie się systemu. Wyczuwasz w tym cytacie pewien brak logiki? Cóż z tego, że [b]przed ponownym [/b]instalowaniem oryginalnego systemu aktualizowałeś sterowniki? ...[/quote] Chodzilo o to ze pobralem sobie wszystko co najnowsze (sterowniki) przed zainstalowaniem swiezego windowsa, wiesz przecierz ze sterowniki jak pisales nie zawisna w pamieci kompa w oczekiwaniu na nowy windows. Ahhh ta polska zlosliwosc :lol: EDIT: Ku mojemu zaskoczeniu problem powrocil po ~2dniach i wygrzebalem w googlach identyczny temat gdzie uzytkownik pisal ze to wina jakis malware i adware i polecal program IObit 360 (za free w necie) przeskanowalem nim i w swierzej instalacji XP mialem 307 takich swinstw ;/ usunalem zrestartowalem kompa i dziala miodzio rozwiazalo problem na dobre sprawdzalem we wszystkim czym sie dalo.

Przepraszam zapomnialem dodac mysz to Icon7 z500 laserowa chodzi na sterownikach producenta tak samo do du.... jak na windowsowych. Wczesniej dzialalo elegancko na windowsowych, na tym systemie co nLite'm zmienialem. Moze to ma cos powiazanie z czestotliwoscia probkowania USB co sie przestawia w nLite podczas tworzenia windowsa. EDIT: Teraz zauwazylem ze jest strasznie zmaulony komp np. jak hashuje teledysk na youtube no i podczas pobierania ale tylko normalnego przez strone albo warez'ow JDawnloaderem - torrent niezawiesza.[quote=XanTyp]Pytałem o to org na końcu. Co to jest?[/quote]org. to tak sobie skrocilem slowo oryginalny zeby byla jasnosc ze to nie jakis zle przerobiony pirat :lol:
Jah Bart
Dodano
29.10.2010 00:06:50
A mnie z kolei interesuje sama myszka. Przewodowa/bezprzewodowa? Jeśli bezprzewodowa - radio/bluetooth? Zainstalowane od niej sterowniki czy działa na standardowych Windowsa?
sparky
Dodano
28.10.2010 22:44:51
Pytałem o to org na końcu. Co to jest?
XanTyp
Dodano
28.10.2010 19:13:39
  • Jah Bart 29.10.2010 00:32:56

    [quote=XanTyp]Pytałem o to org na końcu. Co to jest?[/quote] org. to tak sobie skrocilem slowo oryginalny zeby byla jasnosc ze to nie jakis zle przerobiony pirat :lol:

dopiero co zainstalowany XP i po wszystkich aktualizacjach :P
Jah Bart
Dodano
28.10.2010 18:25:17
[quote=Jah Bart]Mam swiezo zainstalowany i zaktualizowany win xp sp3 org[/quote]Co masz? :rolleyes:
XanTyp
Dodano
28.10.2010 11:39:10
Jah Bart
Dodano:
28.10.2010 01:39:41
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1