Zablokowany word przed edycja...

Mam problem z programami offisa....niemoge pisac w wordzie na pasku mi pisze"to polecenie nie jest dodtepne, poniewaź dokument jest zablokowany przed edycja".jak tylko chce cos napisac to mi wyskakuje na pasku...w power point niemoge nic zmieniac....wszytsko zablokowane...kiedy naciskam pomoc i wpisuje temat zablokowany przed edycja....odpisuje mi w pomocy abym nacisla "widok" i "konspekt"..ktory w zasadzie niemoge nacisnac bo cos jest zablokowane.juz 3 razy odinstalowywalam offis i wgrywalma i znow to samo caly czas...czy ktos mial podobny problem i jak soebie z nim poradzil...???prosze o pomoc....word pad ....dziala..ale cos w nim zapisze..zamkne to pozniej sie otwiera w wordzie i znow nic niemoge pisac.POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

Odpowiedzi: 2

EL NINO:
Zarejestrowalas Office'a w M$ ? Jesli piracki, to nie spodziewaj sie tutaj pomocy.


A jak nie pieracki to ..... w opisie programu było, źe w wypadku niedokonania rejestracji bodaj po 50 uruchomieniach są takie objawy.
Rebe
Dodano
09.05.2004 18:24:32
Zarejestrowalas Office'a w M$ ? Jesli piracki, to nie spodziewaj sie tutaj pomocy.
EL NINO
Dodano
09.05.2004 16:08:48
Anonymous
Dodano:
09.05.2004 13:39:18
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1