Zablokowany laptop

Witam! Mam dość poważny problem ze swoim laptopem - niestety z mojej winy: Mam Asusa F3Sv z czytnikiem linii papilarnych i Viste Ultimate na pokładzie. Na początku ustawiłem w Asus Security Manager hasło i swój odcisk palca. Do logowania używałem tylko czytnika linii papilarnych i tym samym zapomniałem jakie mam hasło... Dzisiaj chcąc ustawić nowe hasło zresetowałem zabezpieczenia (konieczność wpisania hasła lub skanowania odcisku nadal była ustawiona) i przez pomyłke w Security Managerze zablokowałem komputer... Teraz mam przed oczami ekran logowania i kiedy skanuje odcisk palca wyskakuje mi okienko, że odcisk nie jest jeszcze zarejestrowany i musze to zrobić żeby sie zalogować. Problem w tym, że z tego poziomu nijak nie moge sie dostać do rejestracji odcisku. Jest jeszcze możliwość przywrócenia hasła z dyskietki lub flasha, ale nie zabezpieczałem tego wcześniej więc ta opcja odpada... Tryb awaryjny też wymaga wpisania hasła, którego nie pamiętam. A przywracanie systemu także nic nie dało... Czy da się jakoś dostać do kompa bez konieczności formatowania dysku i reinstalki Windowsa? Wielkie dzięki za wszelką pomoc

Odpowiedzi: 0

stahumir
Dodano:
09.01.2008 12:54:44
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0