zablokowany dostęp do rejestru

witam mam problem z aplikacja AutoCAD. nie dzialaja mi wszystkie komendy tego programu. wywnioskowalem ze jest to spowodowane tym ze jest zablokowany dostep do tej galezi w rejestrze ogolnie pod calym windowsem: HKEY_CLASSES_ROOT\AecX.AecBaseDocument.5.7 i innych wpisow AutoCADa w HKEY_CLASSES_ROOT nie mozna otworzyc tej galezi - regedit wypisuje brak dostepu. mam prawa administratora i jest to jedyne konto na Viście 64-bit. do innych danych w HKEY_CLASSES_ROOT\ mam dostep bez problemu. malo tego sprawdzalem na innych komputerach z AutoCADem i XP oraz Vista 32bit i 64bit. na tych wszystkich konfiguracjach jest bezproblemowy wglad do tych wartosci rejestru. deinstalacja AutoCADa nie pomaga i instalacja na nowo bo wyglada na to ze zaden program nie ma dostepu do tych wartosci. moje pytanie brzmi czy w jakis dziwny sposob moj rejestr zostal uszkodzony czy jest moze jakis komponent windowsa ktory blokuje dostep? sprawa jest dla mnie wazna gdyz mam b. duzo zainstalowanych programow i instalacja systemu od nowa nie wchodzi w gre.

Odpowiedzi: 1

czy naprawde nikt nie ma pomyslu?
Świerk
Dodano
11.12.2008 01:46:12
Świerk
Dodano:
01.12.2008 21:18:13
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1