zablokowane konto administratora

Witam Nie pamiętam dokładnie jak się to stało, ale myślę że opieszałość poszła tędy: Po instalacji na pierwszym domyślnym koncie usera, został wyłączony UAC, a potem odebrane prawa administratora i nadane użytkownika zaawansowanego i restart. Nie jestem pewien co do hasła, mogło być wpisane (wtedy je znam) albo i nie wpisane. Próbowałem resetować hasło administratora i niby się udało, ale nadal nie mogę wejść na konto administratora. Również w trybie awaryjnym z hasłem lub bez (również po resecie hasła) - to samo. Z poziomu użytkownika zaawansowanego jak wejdę w: [code]c:\windows\system32\cmd.exe[/code] jako administrator i wpiszę: [code]net user administrator /active:yes[/code] mam odmowę dostępu błąd 5 jeśli chce zmienić hasło w cmd mam to samo

Odpowiedzi: 1

panel sterowania ->narzędzia administracyjne->zarządzanie komputerem->użyszkodnicy i grupy lokalne->użyszkodnicy->(prawym na konto admina)->ustaw haslo jeżeli nie masz odpowiednich uprawnień, oczywiście nie będziesz mógł zmienić hasła - jeśli tak, ściągnij sobie hirens tools tam jest narzędzie do osuwania hasła z kont lokalnych.
lusio
Dodano
20.01.2009 14:02:01
badlog0n
Dodano:
09.01.2009 16:27:39
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1