Zablokowana karta sieciowa

witam. Mam internet z kablówki, łaczę sie poprzez modem (z multimedii). Modem ten ma możliwośćpodłaczenia poprzez USB oraz kartę sieciową. Nietety, jak podłaczam przez kartę sieciową, wyskakuje bład, iż nie można poprać adresu ip. Funkacja napraw także nie pomaga. Odistalowałem, zainstalowałem ponownie kartę sieciową , także nic nie pomogło. Kart sieciowa to zintegrowana na N Force 2 . Do yerj pory wszystko działało. Wczoraj coś się zacięło i nie chodzi, a przez usb nie mogę sie łączyć, muszę przez sieciową. Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 3

połącz się po USB, jeśłi uzyskasz połączenie, uruchom wiersz poleceń i wpisz komendę ipconfig -all i zatwierdź przez ENTER, jeśli nie zadziała połaczenie telefon lub wizyta u admina sieci. Czasami to drugie jest i tak nieodzowne, gdyż potrzebna jest np. scieżka do skryptu na proxy, którą wpisujemy w ustawieniach sieci LAN apletu opcje internetowe.
Endrju
Dodano
25.05.2007 12:10:10
jak mogę odczytać te dane które miałbym wpisać ręcznie?
nostromo
Dodano
23.05.2007 16:15:45
Może Admin wyłączył DHCP na serwerze z sobie wiadomych powodów i pozostaje wklepanie ręczne parametrów łącza we właściwościach karty.
Endrju
Dodano
23.05.2007 12:48:55
nostromo
Dodano:
23.05.2007 09:20:26
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1