Za co jest odpowiedzialny plik hook.dll

Co moze powodowac plik hook.dll przechwytuje komendy z klawiatury? Czy moge zobaczyc jego zródlo jakims programem? Poniewaz natknalem sie na sposób na zcracowanie programu do pewnej gry nie chce mówic jakiej, polegalo to na zmienienie 3 wartosci winhexem i wpisaniu ogólnie dostepnych danych z czyjejs rejestracji, sposobów takich bylo pelno, ale z reguly sam winhex byl juz keyloggerem lub trojanem, a tu winhex okolo 1mb wszystkie pliki *.exe w folderze czyste na jottim Po zabawie winhexem poradnik podawal link do cracka który tez byl czysty na jottim i podmienial plik hook.dll w programie który crackowalem. Potem program dzialal, ale po chwili grania w ta gre otwieral się IE z adresem strony na którym byl download cracka i po slashu (/) byl napisany mój numer konta i password, wiec zmienilem szybko haslo na inne. Dzieje sie tylko tak gdy otworze sama gre, gdy otworze gre i zcrackowany program nie otwiera sie IE aha zeby scracowany program dzialal trzeba uruchomic i gre i program jako administrator. Jakies rady? Hijackthis raczej nic nie lapie, moze z właczona gra skanowac?

Odpowiedzi: 2

Tibia to gra online wiec grozi ukradnięciem konta, a cracowanie nie tibi ale bota ktory sam rozwija postaćć i ma rózne inne opcje ale jest platny :P przuciłem się na metina2 :PP nawet fajny cos jak wow czy linage ale po polsku. tibia mi sie już znudziła, chociaz dalej nie wiem jak wywalić tego hook.dll i jak to możliwe że to pozwala to otwarcie strony w IE bez pytania ? Hmm teraz właściwie tak jakby pilk tibia.exe był zarażonty ... lub korzystał z czegoś co pozwala na to nie ważne zreszta
Small Mike
Dodano
25.01.2008 20:51:56
Wygląda, że robi [url=http://forum.idg.pl/index.php?s=48a9a1f7fb0e047cf11b8225b41eacc7&showtopic=1966]TO[/url], jeśli np. występuje w katalogu Tlena. W Twoim przypadku [crackowanie Tibii] :mryellow: wygląda na to, że niczym nie grozi poza karą za kradzież własności inetelektualnej.
Endrju
Dodano
24.01.2008 11:06:10
Small Mike
Dodano:
23.01.2008 21:51:10
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1