xp zawiesza się na oknie zapraszamy

witajcie. nie wiem czemu ale dziś po wyłączeniu systemu i po ponownym go włączeniu staje na niebieskim oknie zapraszamy i nie idzie dalej tz. nie pokazuje pulpitu tylko kursor myszy którą mogę poruszać.. jak włączam tryb awaryjny to przed zapraszamy szybki blue screen i reset. komenda z konsoli 'chkdsk c: /R' nie pomogła. dysk przepiołem pod inny sprzęt i widzi go są pliki mogę się poruszać w jego przestrzenia a jak chce zbotowac się z tego hdd problem się powatarza. combofix takze nie pomogl macie jakieś pomysły jak to rozwiązać bez formatu?

Odpowiedzi: 3

Jak jeden z moich systemów odchodził na emeryturę to miał podobną sytuację. Po półtorej minuty "zapraszania" włączał się i działał jak gdyby nigdy nic. Zero zamuleń... Ale już odszedł na emeryturę...nigdy się nie dowiedziałem co mu dolega, ale jak u Ciebie to się stało nie dawno to jak już się nawet po pół godziny uruchomi to możesz spróbować przywracanie systemu...
Razorek
Dodano
22.12.2010 22:03:16
[quote=glok]macie jakieś pomysły jak to rozwiązać bez formatu? [/quote]Np. reinstalką bez formatu?
XanTyp
Dodano
22.12.2010 06:34:17
Np. reinstalką bez formata?
XanTyp
Dodano
22.12.2010 06:33:43
glok
Dodano:
21.12.2010 20:22:54
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1