XP z SP2 i Adobe Flash CS3 PL

XP i Adobe Flash CS3 PL = problem? Otóż moi drodzy pomóżcie mi! Przedstawię teraz swoją sytuację. Zakupiłem Pakiet Adobe dla studenta Design Premium CS3. Cały pakiet zainstalował się dobrze, na pewno nie jest to wina sprzętu ponieważ sprzęt był kupiony miesiąc temu :-). Programy takie jak Flash CS3 i Flash Video Encoder powodują u mnie reset systemu. Flash się uruchomi raz na 20 razy, ale jak już się go uruchomi a później zamknie to system się resetuje zaś przy Adobe Photoshop... Dziwna sprawa, bo gdy nie uruchamiam Flasha to Photoshop śmiga jak szalony. Ostatnio postanowiłem zaktualizować Windowsa i co się okazało? Problem znikł!! Wszystko już działa i nic mi się nie resetuje, wszystkie programy z Adobe działają elegancko, więc moje pytanie do Was brzmi tak. Nie wiecie może jak nazywa się ów czarodziejska aktualizacja i skąd można ją pobrać sobie na dysk? Szukałem na różnych stronach, ale nie znalazłem, być może za słabo szukałem... dlatego proszę Was dajcie mi namiary na tą leczniczą łatkę, a tak korzystając z okazji myślicie, że SP3 dla XP naprawi ten problem i nie trzeba będzie ściągać pół dnia znowu aktualizacji, żeby problem z Flashem znikł? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź od fachowców :-)

Odpowiedzi: 0

kuciub
Dodano:
06.04.2008 22:10:24
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0