XP x64 SP2

Witam, mam problem z instalacja sp2 na 64 bitowym xp. Znalazlem wiele watkow na ten temat ale zaden jnie dotyczyl mojego problemu. Sciagnalem z witryny Microsoft'u sp2 po reinstalacji systemu. Na dysku mam dwie partycje: jedna systemowa C i druga z backupem D. Podczas instalacji sp2 pliki automatycznie rozpakowywane sa na partycje D i po chwili zostaje wyswietlona informacja The service pack 2 d:\(...)\update.inf file is not correct. Czy da jakos sie zmienic lokalizacje rozpakowywanych plikow...wydaje mi sie ze w tym tki problem.Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc!

Odpowiedzi: 1

Podczas instalacji SP weryfikowane są pliki (nie wiem czy wszystkie ale update.inf na 100%). Jeżeli w którymkolwiek pliku ze sprawdzanych pojawia sie modyfikacja SP nie zostanie zainstalowany Nie było błdow podczas ściągania, rozpakowywania ? Na dysku nie ma błedow ? Service packa możesz rozpakować sam albo z wiersza polecenia uruchomienie z parametrem -x folder\docelowy albo jakims Winrarem czy 7zipem sprobowac możesz. Potem tylko poszukac pliku update.exe w rozpakowanym folderze i uruchomic.
Żółty
Dodano
12.01.2011 00:50:18
geel
Dodano:
08.01.2011 18:41:56
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1