XP padł... nie startuje nawet tryb awar

Zainstalowałem Xp, poza drobiazgami przez półtora miesiąca bylem zadowolny, a wręcz szczęśliwy:), niestety pewnego pięknego dnia pisałem sobie coś i komp nagle sie wyłączył... Gdy chciałem go uruchomic ponownie nie udało się to, nawet po próbie uruchomienia trybu awaryjnego pojawiał sie "niebieski ekran" (wcześniej skrycie marzyłem ze nigdy juź takiego nie zobacze...) Próbowałem czarować z tą całą konsolą odzyskiwania sytemu, ale teź mi to nic nie pomogło. ( a moze robiłem nie to co trzeba) Uruchomiłem go jeszcze w trybie rejestrowanym i napisał źe nie uruchamia sie ze względu na HDD. Sformatowałem dyski i na nowo zainstalowałem XP i po paru dniach znowu padł... Zabrałem sie do trzeciej instalacji XP, Instalator sformatował obydwa dyski na fat32 i zaczął intalacje, niestety nie skończył... POjawił się komunikat o niemoźliwości kopiowania na dysk. Spróbowałem zainstalować Me, poszło bez problemu. Byłby to koniec gdyby nie to, źe bardzo tęskniłem za XP :). Postanowiłem zainstalować zainstalować na drugą partycje. Wszystko bylo w porzadalu i po paru dniach nagle znowu padł... Me chodzi dalej. Jeźeli ktoś wie co to moźe być to bardzo prosze o pomoc – z ciekawości nie moge wytrzymać. Co do dysku(na fat32)to wcześniej scandisk po dokładnym teście nie widział problemów to samo NU2001. (teraz nie moge puscic ani jedego ani drugiego bo piszą źe : "dysk jest nie poprawinie sformatowany lub zamkniety przez program narzędziowy" – mysle ze to martwy XP go blokuje – zle mysle?) Me chodzi dalej... Mam pytanie: Czy ktoś wie czy to wina dysku? – cały komp jest na gwarancji, tylko nie wiem jak udowodnić źe coś z nim nie tak, xp sie sypie i zwala na dysk, a scandiski i inne mówia źe dysk jest ok, Czy ktoś zna jakiś program który porządnie sprawdza dysk? Co jeszcze moźe być przyczyną i co moge zrobić? Szczerze mówiąc bardzo źle mi z tym Milenium, ale nie wierze juź źe XP będzie działać normalnie, ktoś na pewno wie co z tym zrobić, POMOCY!. Mój komputer: Cel 633, 192 Ram, 815i, hdd samsung 10Gb.
Z gory dzieki
a

Odpowiedzi: 7

Tak,ponad rok.Racja.Tylko HAMSTWO ciągle jest aktualne.A ten BAAAAAAAA[łwan]nie moźe więcej tu działać!!!KONIEC TEMATU.
Post dedykuję MODERATOROM.Powinii zareagować.
WSTYD!!!!!PS: a tak na marginesie, g.... mu kolesie pomogli,a się namądrzyli i nahamili,jak z Ciućkowa psy sołtysie z interneta koło remizy.Łot,co.....
tire
Dodano
02.03.2003 13:31:48
nie chce sie czepiac, ale jak mam dobre daty to ten posta ma juz ponad rok. nie odkopuj starych postow
roadrunner
Dodano
02.03.2003 13:04:59
BAAAAAAA:
Cel 633 – k–––– spierdalaj z takim sprzętam. XP jest dla twardzieli

Ludzie.Facet pyta się grzecznie o co chodzi – a łon mu łomem w łeb.Czy to juź nam tak pozostało na tym Forum "z tom kulturom nasom"?
Albo gość niech się opamięta,albo sp.......a z naszego Forum.Tyle :evil:
tire
Dodano
02.03.2003 12:16:51
Sprawa sie wyjaśniła, miałem padniętą pamięć! Test na BMC diagnostic wykazał błędy, wyciągnąłem złą kość i wszystkie problemy zniknęły! wszystko sie instaluje i chodzi jak nalezy – tylko bez jednego dima 128 troche powoli :)
a
Anonymous
Dodano
26.02.2002 12:13:23
Znany jest ten problem pod nazwa " NIE ZAREJESTROWANA WERSJA SYSTEMU WINDOWS XP" dziala tylko taki win przez kilka dni lub kilka uruchomien. nalezy go zarejestrowac lub postarac sie o inna wersje np serwisowa bez potrzeby rejestracji.
Anonymous
Dodano
18.02.2002 22:06:50
Problem w tym, ze nie uruchamia mi się nic, anie wiersz poleceń, anie tryb awaryjny, jedyne w czym moge kompinować, to ta cała "konsola odzyskiwania systemu", a tam jak wpisałem sfc/scannow to napisało źe: "to polecenie nie jest rozpoznawane..." Pozatym chyba mam problem z dyskiem, albo kontrolerem, albo czymś jeszcze, bo Me, które miałem na drugiej patrycji teź padło..., co więcej nie da się go zainstalować od nowa, bo sie kopie...
Mam jeszcze takie pytanie, bo mam na dysku tego padniętego XP i z tego co wiem to on zapisuje sobie wszystkie błędy, czy ktoś wie gdzie on to zapisuje? Zanim sformatuje dysk chciałbym to przejrzeć, ale nie wiem gdzie tego szukać...
Dzieki!
a
Anonymous
Dodano
15.02.2002 23:59:07
WLOŻ PLYTE ZE WINDOM XP I W WIERSZU POLECEN NAPISZ:
sfc/scannow
powinno zastapic pliki uszkodzone lub te ktorych nie ma na new z plytki
POWODZWENIA
Anonymous
Dodano
15.02.2002 20:10:07
Anonymous
Dodano:
12.02.2002 19:02:41
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1