XP na pendrive

Witam, nie wiem czy taki temat był, ale nie mam za dużo czasu na to aby przeglądnąć wszystkie posty, mam problem a mianowicie zainstalowałem XP na pendrive, instalacja poszła bezproblemowo tylko podczas pierwszego uruchamiania sie wyskakuje blue screen, ktoś kiedyś próbował tak instalować XP na penie?

Odpowiedzi: 2

jest problem z pentrivem ponieważ jest to pamięć flash oparta na troche innym systemie plików co do blue screen to inna sprawa troche jest bo należy sprawdzić przed naprawą urządzenia czy ten blue pojawia się kazdorazowo czy 1 raz jak się pojawił 1 raz to wszystko oki jesli po kazdym resecie 3krotnie czy 5 krotnie się pojawia nnależy sprawdzić jaki system plików oferuje ten blue screen a na jakim systemie plików jest system oparty np xp sp3 może być niezgodność systemu plików efekt blue screen dzisiejsze pendrivy już obsługują podobo nie tylkofat ale i ntsf mogą być też uszkodzone sectory (bad) (MBR) uszkodzone przyczyn jest kilka ale są do wykrycia przed zainstalowaniem systemu na sprzęt należy przeczytać specyfikacje sprzętu co obsługuje itd anie instalować od razu ... po zakupie
tonyo28
Dodano
15.05.2012 13:54:10
[quote=Lunatyk]podczas pierwszego uruchamiania sie wyskakuje blue screen,[/quote]No to raz ci wyskoczył. Ok, bywa. W czym problem? Sprawdź w googlach numer BSOD-a. [quote=Lunatyk]ktoś kiedyś próbował tak instalować XP na penie?[/quote]Nie jeden. Setki? Posty zawalają fora, ale skoro nie masz czasu na czytanie, to zadajesz retoryczne pytania... #-o
XanTyp
Dodano
02.02.2012 16:51:07
Lunatyk
Dodano:
02.02.2012 11:37:30
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1