XP Media Center PL

System zakupiony legalnie 4CD ... instalacja na nowej płycie (Intel 915) Asusa P5GDC Delux w pełni zgodnej z XP Home i XP Pro.
Problem z kartą dźwiękową na układzie CMI9880. System nie moźe znaleść do niej sterowników.

Czy ktoś wie jak to moźna zainstalować??

Dlaczego ten system jest reklamowany jako multimedialna wersja XP Home, a sterowniki do XP Home nie działają?? Co mi po multimedialnej wersji systemu jak nie działa dźwięk??


A najciekawsze jest to, źe Microsoft odesłał mnie do grup dyskusyjnych, bo oni nic nie wiedzą:)

Qba

Odpowiedzi: 2

... odpowiedź z Asusa:

Pytanie: Asus P5GDC Delex – XP Media Center PL
Witam. Brakuje sterowników do muzyki, czyli do ukladu CMI9880. Wszystko ładnie się instaluje poza dźwiękiem. Czy macie jakieś drv do XP MC?? pozdr

Odpowiedź: Witam serdecznie, Oficjalny system operacyjny dla podanej przez Pana płyty to Windows XP i na tym systemie nie ma problemu z instalacją dźwięku. Problem leźy po stronie software`u i dość świeźej bazie sterowników których próbuje Pan uźyć. Pozdrawiam, Asus Advantage Team

... kurde a wydawało mi się, ze to teź system XP, a poza tym o premierze XP MC juź było troche słychać, a, źe takiej firmie, jak Asus nie chciało się zrobić sterów, to .... "dobrze" świadczy o Asusie i Microsofcie!!


.... pochwale się co dalej z tym problemem, bo nie popuszcze, albo ktoś to stery na szybko napisze, albo zrobie zwrot do Microsoftu.


Qba
Qbas
Dodano
09.02.2006 10:51:45
Taki temat to do działu Sterowniki...
Jak rozumiem stery instalujesz z płyty od mobo, tak ??
Zobacz stery stąd: http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=pl–pl
Ucho
Dodano
09.02.2006 01:08:33
Qbas
Dodano:
08.02.2006 12:32:12
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1