XP i recovery partition

Witam, jak i jakim programem można przygotować sobie 'recovery partition' w komputerze stacjonarnym? Chciał bym uzyskać dokładnie taki sam efekt jak mam na notebooku. Czy 20Gb wystarczy na taką operację czy za duzo?

Odpowiedzi: 3

Obraz bedzie "ważył" tyle, ile partycja z której go stworzysz. Oczywiście większość programów tego typu, pozwala mniej lub bardziej skompresować tworzony obraz.
wojtt
Dodano
10.01.2008 18:09:30
  • Endrju 11.01.2008 09:08:01

    [quote=wojtt]Obraz bedzie "ważył" tyle, ile partycja z której go stworzysz. Oczywiście większość programów tego typu, pozwala mniej lub bardziej skompresować tworzony obraz.[/quote] IMHO w Acronisie będzie ważył co najwyżej tyle ile dane na tejże partycji, chyba że skorzystamy z opcji klonowania całej partycji.

  • wojtt 11.01.2008 17:13:45

    [quote=Endrju] IMHO w Acronisie będzie ważył co najwyżej tyle ile dane na tejże partycji, chyba że skorzystamy z opcji klonowania całej partycji.[/quote] O o to właśnie mi chodziło. Autor pytania pisał, że chciałby stworzyć coś na wzór "partition recovery" dlatego przyjąłem, że chce zrobić obraz całej partycji systemowej (system, sterowniki itd)

mysle ze to bedzie sytem + sterowniki + office + acrobat tylko podstawowe pliki
MiNos
Dodano
10.01.2008 14:16:32
Wpisz w forumową szukajkę albo w google "obraz dysku" , "obraz partycji" i czytaj... Ze swojej strony moge polecić do tego Acronis True Image Czy 20 GB starczy? To zależy jak dużo masz danych na partycji której obraz bedzięsz chciał zrobić.
wojtt
Dodano
07.01.2008 19:24:53
MiNos
Dodano:
07.01.2008 11:48:22
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1