XP do bani?

Pierwszy kontakt z XP HE był jak zbawienie ;) System bezproblemowo się zainstalowal i znalazł wszystkie sterowniki, nie wieszal się i do tego ładnie wygląda! Niestety z perspektywy czasu muszę przyznać, źe zauroczenie minelo i teraz dopiero (6 m–cy uźytkowania) zaczynam widzieć jego wady. Pierwsza to kaprysy w grach, kingpin nie działa zapewne dla tego źe uźywa openGL podobnie jak inne gry (NFP HP2). Pozatym ma problemy z LANem, niedawno zapodalem ten temat na forum, mam transfer od win9x rzędu 20 KB/s :( Co ciekawe tylko jeden komp w sieci jest "kombatybilny" i od niego pobieram normalnie. Pozatym zdarzyły się mniejsze "wypadki" ktore sam rozwiązalem albo forum mi pogło, ale sami powiedzcie czy warto za to dać 478 zł? Stawiam XP kilka stopni wyźej niź 98 i 2000 ale to jeszcze nie to co moze oszczędzić Bilowi geatsowi smierci z rąk poirytowanych uźytkowników. Jeśli ktoś zna rozwiązanie na przedstawione tu bolączki to uznam XP za system idealny.

Odpowiedzi: 7

Popieram Gena na moim kompie wymienione przez ciebie gierki śmigają aź miło ( dooma teź nie sprawdzałem ),a Hl i Cs nawet lepiej chodzą niz na 98.
Win XP the best !!!!
MarcinX
Dodano
17.08.2003 22:51:05
Tony:
nie moge sobie pograc jak naprzykład half–life Quake1, Duke Nuke 3d,
Pozdrawiam

nie widze problemu z tymi grami: hl dziala bez problemu(orgianal), dn3d tesh, z quakiem mialem problem ale rozwiazanie bylo prostsze niz myslalem 8) doom'a nie sprawdzalem ale pewnie tesh cos trzeba w cofigu przestawic hulaj dusza piekla ni ma
gen
Dodano
01.07.2003 01:17:56
Tony:
(Wyłaczył bys sie zasrany windowsie) :P

Pozdrawiam


Tony.Zwracam ci uwagę na słownictwo.Mam nadzieję,źe w końcu dojdziemy do porozumienia co do pisowni twoich postów :?:
tire
Dodano
28.06.2003 00:18:33
No prawda w co niektore piekne gierki nie moge sobie pograc jak naprzykład half–life :cry: Quake1, Duke Nuke 3d, Doom1i2 ah to piekne stre dobre gierki no ale coz wszystkiego nie mozna miec cos trzeba poswiecic zeby miec cos innego. No ale nieda sie zaprzeczyc ze na xp dziala Pieknu UT oraz SOF to sympatyczne i przyjemne dla oczu oraz umyslu gry czyz nie no i niezpomnijmy o rewelacj Alien v. Predato 2 ahah miodzio :D. Az chce sie grac.

Pozdrawiam
Tony
Dodano
23.06.2003 15:05:04
Ja równieź sobie XP chwalę, jak narazie jest najlepszy! Ale nie mogęc pominąć dwóch powaźnych błędów: sieci i gier.
No ale wkoncu komputer nie jest tylko do grania

Niby nie ale czasam masz ochotę zgrać a tu ***, jeśli chodzi o zadanie "inne" to XP się świetnie sprawdza.
Paszczak
Dodano
23.06.2003 13:21:16
Ja sobie chwale xp zauwaźyłem kilka błędów ale generalnie system jest najlepszy jaki do tej pory stworzył bill. Co do gier to odrazu było wiadomo źe niektóre gierki nie będą chodzić pod xp ale nieraz się zdarza źe producenci wypuszczają łatki umoźliwające działanie pod xp.
hemar
Dodano
23.06.2003 10:12:04
Faktem jest ze Xp humorki ma (Wyłaczył bys sie (z**** tu bylo przeklenstwo zmiana na zakichany) windowsie) no faktycznie jesli hodzi o kingpina to mi sie wylanczal na wybuhah i jak doszedlem do goscia z klucem pod woda to trzeba bylo go rozwalic z łoma no i kiedy go rozwalalem to sie sytem zawieszal straszne! No ale wkoncu komputer nie jest tylko do grania i moim zdaniem Xp swietnie sie sprawdza w ruznych sytuacjach I LOVE XP :P

Pozdrawiam
Tony
Dodano
23.06.2003 09:43:28
Paszczak
Dodano:
22.06.2003 21:50:34
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1