XP a Riva 128 AGP 4MB ?

Mam problem gdyz o prawda Win XP wykrywa mi ta karte ale ustawia ja jako tylko karte 2D Wiecie moze co zrobic abym mogl w cos sobie pograc ??? Albo ma moze ktos sterowniki do tej karty pod win XP ? Plzzz...potrzebuje pomocy !

Odpowiedzi: 20

Wszyscy jesteście głupsi ode mnie.
Anonymous
Dodano
22.04.2002 18:32:47
Znudziłeś mnie. Jesteś tak schematyczny.
Anonymous
Dodano
23.01.2002 13:40:11
Mnie tez juz nudzi pisanie do was. Mozecie sie podszywac ale co z tego jak kazdy wie ktory to ja a ktorzy to wy i nie pomoze nawet dopisek prawdziwy. Pozdrowienia dla frajeroow (WAS) !
Anonymous
Dodano
23.01.2002 00:01:04
No ale z was buraki. Głupi jesteście. Spadajcie na drzwo.

Ah ta młodzieź. Co się porobiło na tym świecie.

No cóź. Są ludzie i młoty.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 23:56:21
Nudzisz mnie juź.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 23:55:15
Tak jest kapralu.
Kurde to jest lepsze niź myślałem.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 23:54:50
Widze ze wam malo, he. Jak sie nudzi boorakom to sie jajami pobawcie, wielcy mi skejci. Zebyscie sobie nogi na deskach polamali. Ukrywacie sie pod moim nickiem bo nawet nie mozecie sami wymyslic czegos oryginalnego – no coz [no comments].
Jak was podnieca wkur...zanie innych to sie nawzajem pobijcie.
Mam nadzieje ze admin forum wprowadzi rejestracje uzytkownikow, a wtedy znikniecie na zawsze Boorole zasrane...
Nie chcialem byc zlosliwy wobec glupszych ale jak ktos jest taki upierdliwy to nie mam wyjscia. Idz jeden z drugim boorak i sobie pobiegaj bo przy kompie nigdy duzo nie zdzialacie.
Pozdrowienia leszczyqi
Anonymous
Dodano
22.01.2002 23:49:49
Tak. NZgine bez mojego imigu w necie. CO pocznę. Na świecie nikogo nie znam. No tylko sklepikarkę i dzielnicowego. Jestem pozbawiony podstawowych zachowań społecznych. Moje źycie jest w necie. Tutaj "serfuje" całymi dniami.

TO słowo serfujesz jest zajebiste. A moźna powiedzieć – serfowałem dzisiaj na fali. I co to znaczy??
Anonymous
Dodano
22.01.2002 13:46:22
jestem za
Anonymous
Dodano
22.01.2002 10:10:59
Ta banda idiotow sie pode mnie podszywa!!!
Co wy na to zeby na forum mogli przebywac tylko zarejestrowani uzytkownicy ??? Nie byloby takich sytuacji jak ta.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 00:40:48
Moze źle czytaś, frajerze.
Anonymous
Dodano
20.01.2002 20:25:15
WSZYSCY JESTESCIE POJEBANI !!!
a Fletcher BRZMI JAK gowno ...
Anonymous
Dodano
19.01.2002 22:36:18
Za to ty wykazales sie wielkim debilizmem !!! Brak mi slow na takich loodzi jak ty (a moze wy). Umiesz tylko wytykac innym co ci sie u nich nie podoba, a jak ci sie nie podoba moja ksywa wypad z tego forum i znajdz sobie inne na ktorym ktos bedzie chcial sluchac takiego debila jak ty . Mysle ze na tym mozna sprawe zakonczyc...
Anonymous
Dodano
19.01.2002 17:40:41
Zmiękłeś stary. HAAAAAAAA
Anonymous
Dodano
19.01.2002 16:57:02
aha, jeszcze jedno: nie podpisują się tylko ci, którzy wstydzą się swoich opinii lub mają kompleksy... tak czy inaczej pozdroofka
ya23
Dodano
18.01.2002 23:55:27
Czy ja wyglądam na obrońcę uciśnionych? Mówię tylko, źe jak ktoś wyzywa kogoś na dzień dobry to chyba to nei jest normalne, nie? TO teź było inteligentne, ale nie konwersuj z moimi impernatywami poniewaź to koliduje w twój brodzik intelektualny. A pozatym co ja mam wspólnego ze słowem idiotów? Zasugerowałem tylko, źe jak ktoś jest ograniczony umysłowo jak źul spod budki i nie zrozumie, zacznie mnie wyzywać to jego poziom intelektualny jest poniźej normy i nazywa się takiego osobnika idiotą.....
ya23
Dodano
18.01.2002 23:53:57
No wreście jakieś konkrety. Myślałem , źe nie ma tu normalnych ludzi. Quantin ( spec komputerowy ) juź jest przeźytkiem.

Ale zostali jeszcze Dudi i ya23. Dwóch obrońców ucisnionych.

Hmmmmmmm. TO było inteligentne ya23 . Według ciebie ten kto nazwie ciebie idiotą, sam jest idiotą. To to słowo po pozdrawiam pewnie odnosi się do ciebie. HHHHHAAAAAAA

A ty dudi. Nie wykazałeś się debilizmem, ale dudi to brzmi jak koleś , którego wiecznie dymają.

NAzi
Anonymous
Dodano
18.01.2002 23:47:06
No wiesz qu@ntin, jak ktoś jest idiotą i nie potrafi nic sensownego doradzić to pisze takie idiotyzmy..... no ale co do twojego problemu to myślę, źe powinieneś jednak kupić nowszą grafę.... gf2mx400 jest ostatnio dosyć tani, a voodoo3 (POLECAM!!! sam mam takie i działa mi wszystko ql) moźna kupić juź za 80 zł na giełdzie (no przynajmniej miesiąc temu, teraz nie jestem pewien). Kłopot w tym, źe riva ma 4mb, a nowe gry wymagają troszkę więcej.... UT na rivie nie idzie, tylko software...

pozdrawiam idiotów... niech im ziemia lekką będzie (jak mnie ktoś zacznie wyzywać co do idiotów to znaczy, źe się do tego przyznaje i naprawdę jest idiotą buahahahahaha)
ya23
Dodano
18.01.2002 21:34:33
Jachu, TOmir, SK8, Kacper i Fletcher !!!!
Sami jestescie wszyscy wiesniaki przez duze W.
Myslicie ze jak ktos ma slabszy sprzet od was to juz wiesniak i wogoole itd. Powstrzymajcie sie od wysylania beznadziejnych postow bo w tej chwili to ja mam z was zlewy !!!
Czy QU@NTIN was obrazil lub cos ???
Anonymous
Dodano
18.01.2002 20:46:48
Hej quantin. Chyba jesteś troche głupi.

Po pierwsze źle trafileś ze swoimi proroctwami.

Nie mozesz wygrac ze mna na plaszczyznie sprzetowej , a wiec oddwolales sie do innych dziedzin w zyciu, w ktorych (tylko) wydaje ci sie, ze jestes lepszy. Przecieź, czlowiek "tak inteligentny jak ty" wymyslilby lepsza ksywke niz Quantin. Ale mam z ciebie zlewy specu o sprzętu. Moźe nie znam się tak na sprzęcie, jak ty. JEstem lepszy od ciebie bo mam dostęp do nowych technologii, a w końcu w 50 % doświadczenie się liczy.
NA twoją wypowiedz pewnie zurzyłeś max swoich specjalistycznych terminów , których urzywasz , źeby zacynnić przed kolegami (tzn. mamą i tatą, no i psem).
A co do problemu , to kup sobie nowy sprzęt.

Ale mam z ciebie zlewy.
Anonymous
Dodano
18.01.2002 15:55:09
Anonymous
Dodano:
16.01.2002 16:33:09
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2