XP a kilku userow (!!!)

Hi!
Mam problem...
Tym razem, problem polega na fatalnej specyfice Windows XP. Na moim kompie jest 3 uzytkownikow (3 konta). Kazdy uzywa tez roznych programow.
I teraz moje pytanie: W jaki sposob zmusic program instalacyjny do zaistalowania programu TYLKO dla mnie i zeby nie byl dostepny dla pozostalych ???
Wlazilem juz poprzez C:documents and settings All usersMenu start – problem w tym, ze jest tam wpis tylko dla mnie, a jest widoczny przez wszystkich uzytkownikow. Deinstalacja programu z poziomu "Dodaj Usun" – deinstaluje program dla WSZYSTKICH userow.
Co mam zrobic z tym fantem ??? HELP !!!!!!!!!!

Pozdro
Negatyw

Odpowiedzi: 2

po pierwsze dysk musi miec system plikow NTFS
po drugie utworz katalog .. w jegi wlasciwosciach wybierez karte Zaawansoiwane potem ustal w tej karcie uprawnienia do tego folderu. W nim zainstaluj program .. 100% nikt go nawet nie podejzy jesli dobrze ustalisz prawa w karcie zaawansowane reszty ... szczegoly na temat nadawania uprawnien do plikow i katalogow musisz znalezc w pomocy bo to sa podstawowe wiadomoci

pozdrowionka

KR
Anonymous
Dodano
18.06.2002 22:44:20
1)twoj sposob jest troche mozolny, ale innego na razie tez nie znam
2)robisz to zle, bo powinienes recznie przeniesc z allusers na swoje konto i bedzie ok (ale tylko w Starcie i na pulpicie jezeli zrobisz to samo, bo na dysku program i tak bedzie dostepny dla wszystkich. musialbys skonwertowac na ntfs i zabezpieczyc)
Eximius
Dodano
15.06.2002 19:22:50
Anonymous
Dodano:
21.01.2002 18:23:46
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1