XP a AMD

Siege Heil!!!
Wy głupie źydowskie pachołki, Jestem Mariusz Lenard i ja wam mówię źe AMD to najlepsza firma bo ja mam takie cudo
Moźe i jestem upośledzony umysłowo i przebywam często w szpitalu psychiatrycnym, ale swoje wiem
Wiem na przykład, co to jest komputer
Nawet mam jeden i ma nalepke co jest napisane na niej AMD
Wszyscy moi koledzy, tez z zespołem "DAŁNA" mają AMD
To najpopularniejszy typ procesora w moim środowisku
Jest tani (jestem biedny więc kupuje najtansze rzeczy)
Komputer mój zawiesza sie tylko co 8 minut a potrafi sie włączyc juz za 25 razem (jak jest dobra pogioda)
dlatego ja polecam AMD bo ja taki mam
A najlepsze połączenie to AMD i Windows XP (oczywiscie jeszcze nie widzialem xp, ale slyszalem ze cos takiego jest)
Jezeli ktos sie ze mna zgadza to przyjmuje zapisy do mojej partii nazistowsko–komunistyczno–faszystowsko–antyzydowskiej zajmujacej się zwalczaniem źydów i organizowaniem imprez Ku KLUX KLANU w celu gnębienia murzynów
jestem Mariusz Lenard – zapamiętajcie to
JESZCZE O MNIE USŁYSZYCIE
AMD górą

Odpowiedzi: 15

ja mam kiepski procek bo tylko Durona 850 ale nie mam powodów do narzekania a miałem wcześniej intela i był wybitnie do dupy powiem tak masz dobra płytę to AMD jest zajebisty i nie moźna o nim źle mówić a ty Hitler i tak jesteś głupi i nie wiesz jakie tematy poruszasz
marlon3
Dodano
02.05.2002 15:24:19
Hmmm...wszysko zaleźy od upodobań...ale AMD i tak jest 100 razy lepszy i wcale się nie zawiesza...na moim AMD1700+ XP chodzi aź miło i ani razu nic się nie zawiesiło......
waski
Dodano
23.04.2002 10:36:46
ty jebana faszystowska świnio
Anonymous
Dodano
18.04.2002 18:51:15
Ej, skoro AMD jest tanszy od PIV, to dlaczego ktos kto ma PIV mialby zazdroscic AMD, skoro stac go na kupno PIV za prawie 1200 zeta wiecej? moglby sobie kupic 2 AMD, ale widac woli Intela i to jest jego sprawa. Poza tym dlaczego AMD sie tak kurwi skoro jest lepszy od Intela? czy tania dziwka jest lepsza od drogiej bo jest tania? czy jest tania zeby zachecic do siebie? oferuje mniej za mniej, zawsze tak bylo. AMD'eki sa tak samo niestabilne jak Intel'e i tyle. Nie ma co sie klocic bo i tak zaden z was nie stwierdzi – ok, masz racje– amd jest lepszy
albo – ok, masz racje– amd jest gorszy
Anonymous
Dodano
17.04.2002 21:07:12
HUj WAM WSZYSTKIM W KAKE
Anonymous
Dodano
16.04.2002 17:02:25
Amd jest tańszy i do tego duźo wydajnieszy
Pozdrawiam frajerów od pentiuma ten szmelc schodzi na psy haha

AMD RULEZ
Anonymous
Dodano
15.04.2002 14:56:09
AMD RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!!!!!
Anonymous
Dodano
28.03.2002 00:36:13
Bardzo niskich lotów ta twoja prowokacja. A poza tym to gratuluję ideałów (Hitler). Pokazałeś swoją klasę – nie ma czego komentować, a z szpitali to serio powinieneś skorzystać. Widać, źe byłeś w dzieciństwie poniźany i bity. Prawdopodobnie ledwo moźesz rozróźnić A od B i stąd wynika twoja flustracja. Na przekór wszystkim próbujesz sobie i innym wmówić, źe jesteś lepszy.
artur
Dodano
23.03.2002 12:56:29
mam dokladnie to samo :athlon 1ghz
i zadnych problemow
Anonymous
Dodano
06.03.2002 22:12:09
A ja mam Athlona 1 GHz (266) i jeszcze ani razu mi sie nie zawiesil ani pod XP ani pod 2000. A te wszystkie wasze problemy zaleza od gownianej plyty glownej. Ale jesli lubicie dawac sie frajerowac to kupujcie sobie produkty Intela
Anonymous
Dodano
06.03.2002 14:44:46
To , źe lubidz to jest rzeczywiście ok.

ALe fakty to ty masz wyssane z palca. Nie bądz taki pewien co do wydajności. Sprawdzałeś. NIe no to nie gadaj. Ja mam do dyspozycji AMD 1.4 AMD 1 GHz i PEntium IV 1.5 i 1.7 wyniki są naprawdę kontrowersyjne. (dla ciebie). Nie ma róźnicy (znaczącej w wydajności) , ale AMD wiecha się częściej. (te same sytemy operacyjne xp, i te same programy).
Anonymous
Dodano
07.02.2002 19:02:51
Biedne dzieci....szkoda mi was a przynajmniej co poniektórych frajerów ... no ale ograniczenie umysłowe Cold to niestety wada wrodzona nie da sie Ciebie naprawic....chcesz to kup se P4 za 2000zł i miej wydajność niźszą niz Athlon XP 1600+ za 600złno to źycze miłej zabawy ....

Aha ja AMD lubie i juź .... naraciarz
Anonymous
Dodano
06.02.2002 20:02:00
Mimo tak ogromnej liczy nagromadzonych epitetów (obelrzywych) to jestem zmuszony zgodzić się z cold`m. Paszczaq sam zadrości. Nie ma kasy na kiełbasy, a teraz próbuje być mocny w gębie.

Pozdrawiam Paszczaqa i jego tani AMD.
Anonymous
Dodano
02.02.2002 00:40:11
poprawka nie "matak" tylko "matka" reszta bez komentarza!!!!!!!!
Anonymous
Dodano
01.02.2002 22:48:47
do paszczaqa

ty huju niedorobiony ty analfabeto jeden kurwa jak brałeś do dzioba to spperma aź do mózgu doszła
huju usłyszę źe coś gadasz na pentiuma to ci kurwa nogi z dupy powyrywam kurwa huj ci w dupe i kotwice na plecy i huj tylko słowo brzydkie o pentiumie to kurwa matak cię niepozna namieźyłem cię jak pisałeś te wiadomość i kurwa mać ty hitler siebie zagazuj i swoich przyjaciuł z dałana
= F e n ! x =
Dodano
01.02.2002 20:42:32
Anonymous
Dodano:
28.01.2002 12:10:45
Komentarzy:
15
Strona 1 / 1