xero

no witam ponownie, trochę mi juz pomogliscie, wiec piszę ponownie z prosbą, a mianowicie szukam programu, który z mojego skaneru i drukarki zrobi xero, czy mozecie mi pomoc, znacie jakis, albo chciaz stronkę gdzie to znajdę???

Z góry bardzo dziekuje

Odpowiedzi: 7

The_judge:
B3T0N:
Sędzio – mozesz wytlumaczyc , dlaczego niektorzy uzytkownicy forum moga sie czuc urazeni ??

tak oczywiscie...
office20:
no witam panowie

niekorzy formulowicze "nie–panowie" (panie) moga sie poczuc urazeni ze pozdrawiani sa fromulowicze "panowie". Oczywiscie to tylko taka zartobliwa i nie wiazaca dygresja.. :oops: :D :D



maly blad? :shock: spokoo
B3T0N
Dodano
21.12.2002 13:35:57
The_judge raczej kiepściutki jest ten źart. Mi to racze wygkąda, źe czytać nie umiesz :D
Tomek Nower
Dodano
21.12.2002 11:21:39
B3T0N:
Sędzio – mozesz wytlumaczyc , dlaczego niektorzy uzytkownicy forum moga sie czuc urazeni ??

tak oczywiscie...
office20:
no witam panowie

niekorzy formulowicze "nie–panowie" (panie) moga sie poczuc urazeni ze pozdrawiani sa fromulowicze "panowie". Oczywiscie to tylko taka zartobliwa i nie wiazaca dygresja.. :oops: :D :D
The_judge
Dodano
21.12.2002 09:01:36
Na płytce hp z scanjet widziałen kiedus takie cuś softowego, zę ksero się robiło. B3T0N mnie to gówno ochodzi za ile ty masz ksero :!:
Tomek Nower
Dodano
21.12.2002 02:17:38
:shock: :shock: ja sie nie czuje urazony :mrgreem:


Sędzio – mozesz wytlumaczyc , dlaczego niektorzy uzytkownicy forum moga sie czuc urazeni ??


co do ksero – jakos mi to nie za bardzo trawi – dlugo cala procedura trwa – wole tam sobie zaplacic (i tu UWAGA!!!) za kolorowe ksero u mojego znajomego........50 gr za strone !!!
B3T0N
Dodano
21.12.2002 02:08:37
office20:
no witam ponownie

nie zebym sie czepial ale niektore osoby korzystajace z formu moga czuc sie urazone... :)
Ja uzywam programu PowerTwain – szybki i latwy w obsludze, ale nie polecam bo jakosc po wydrukowaniu jest slaba (drukarke mam w miare dobra HP 960C, moze skaner juz nie pierwszej jakosci...). Tradycyjne xero spisuje sie lepiej
The_judge
Dodano
21.12.2002 00:40:29
office20:
no witam ponownie

nie zebym sie czepial ale niektore osoby korzystajace z formu moga czuc sie urazone... :)
Ja uzywam programu PowerTwain – szybki i latwy w obsludze, ale nie polecam bo jakosc po wydrukowaniu jest slaba (drukarke mam w miare dobra HP 960C, moze skaner juz nie pierwszej jakosci...). Tradycyjne xero spisuje sie lepiej
The_judge
Dodano
21.12.2002 00:40:29
office20
Dodano:
20.12.2002 16:12:05
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1