Wyszukiwanie nie odnajduje plików

Mam problem z wyszukiwaniem plików. Otóż wpisując frazę w pole wyszukiwania nie mam wszystkich wyników. Np. w bibliotece Muzyka mam dwa foldery z różnych dysków. Jednak wyniki wyszukiwania są tylko z jednego, drugi jest całkiem pomijany. Tak jest nie tylko w bibliotece, wchodząc normalnie do tego folderu z muzyką i wpisując coś do wyszukania, system nic nie znajduje. Wiem, że foldery włączane do bibliotek są automatycznie dodawane do indeksowania. Sprawdziłem to i faktycznie - oba foldery są indeksowane. Szukałem już w pomocy Windows i znalazłem informację, że pliki, których nie jestem właścicielem nie są pokazywane w wynikach wyszukiwania. Zmieniłem jednak właściciela owego folderu i dalej nic. Rozwiązywanie problemów z wyszukiwaniem i indeksowaniem znajduje problem "Nieprawidłowe uprawnienia w katalogach usługi Windows Search". Jednak narzędzie to nie potrafi naprawić problemu, a ja nie mam pojęcia o co dokładnie chodzi. Próbowałem też odbudować indeks - bez skutku. Macie jakieś pomysły co to może być?

Odpowiedzi: 0

Rakoczyn
Dodano:
06.02.2010 10:48:31
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0