Wysoki ping w sieci osiedlowej

Witam, A więc mam internet w sieci osiedlowej, i olbrzymi problem z pingami. Jeszcze w lato zeszłego roku wszystko było dobrze, jednak wtedy w moim mieście była spora burza, przez kilka dni nie było internetu i wszystko zaczęło się wraz z przywróceniem sieci. Od tamtej pory w godzinach szczytu ping podskakuje mi do 500 i wyżej, ciągle skacze nawet o kilkaset w ciągu sekundy. Wygląda to tak że mam normalny internet do ~15, później nie da się już na przykład zagrać w żadną grę online, i tak do ok 23. I wszystko powtarza się dzień w dzień. Do dostawcy wysłałem sporo maili, chciał wyniki z "WinMTR" - wysłałem ich sporo, kiedy zadzwoniłem stwierdził że nie ma pojęcia co może się dziać i nie potrafi tego naprawić, i zaproponował mi zerwanie umowy, nie chcę tego jednak robić bo nie mam domowego telefonu i nie chcę zostać bez internetu. Męczę się tak już ponad pół roku i dzień w dzień się chce płakać jak widzę ten ping. Może ktoś miał podobny problem lub jest tu ktoś kto zna się na administrowaniu siecią i będzie wiedział co może zrobić administrator sieci żebym miał stabilny, niski ping?

Odpowiedzi: 0

barkan11
Dodano:
06.05.2010 22:12:59
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0