Wyrzuca mnie z gta 3 !!!!!!!

czesc, sprawdzalem specjalnie, czy ten temat byl juz poruszany na forum, w zwiazku z tym, ze nie byl pisze o co mi chodzi ....

zaistalowalem sobie gta 3 i wrzucilek kilka nowycha samochodow, jakos nie moglem sie oprzec tym modelom :) i jak pogram chwile, albo gra sie zateni i nie ruszy z miejsca, stoi na stopklatce, albo wyrzuci mnei do windowsa z errorem niewiadomego pochodzenia i nie wiem w sumie co z tym zrobic, bo jak przeinstalowuje gre i nie dorzucam zadych uleprzen, ani dodatkow, to wszysto chodzi dobrze, a jak tylko wrzuce kilak aut, to albo zaraz po rozpoczeciu, albo juz po chwili gry poprostu sie wiesza :( irytuje mnie to i jezeli ktos potrafi temu zaradzic, prosze o pomoc !

pozdrawiam

Odpowiedzi: 9

masz racje, tak wlasnie zrobie :) dzieki za pomoc i za rady :)
ozz17
Dodano
17.04.2003 02:05:06
Jak zainstalujesz od nowa grę, to wózki wgrywaj pojedynczo. Po wgraniu jednego pograj trochę i zobacz jak działa, potem następny i tak dalej. Jakk za którymś razem coś zacznie się sypać to bedziesz wiedział który wgrywany samochód powodował błąd.
SLAY3R
Dodano
17.04.2003 01:51:28
tem mam na dwoch cd :) no to nie bede instalowal, skoro nic to nie daje. zainstaluje sobie poporstu jeszcze raz gre i dam sobie spokoje z dodawaniem aut, dzikie za pomoc

pozdrawiam
ozz17
Dodano
17.04.2003 01:31:59
patch? zainstaluj go zanim przekopiujesz cracka do gta :) i juz dziala, ale ten patch do do zajebbbbb...
instalowalem go no wkoncu patch, poprawia nie? jakies mechanizmy przyspieszajace gre, ok i tak sie nie przyda ale instaluje :) pierwsz niespodzianka ze od razu wchodzi i polska nakladka :) druga ze nie trzeba juz uzywac cracka :) odpalam gre, w lewym gornym rohu wyryte 1.1, mysle– cool ;) load game a raczej wczytaj i teraz zaskoczenie... negatywne
zajefanie krotkie pole widzenia :( po prostu ogranczenia :( juz wiem dlaczego przyspiesza gre ;) paru moich kumpli to napewno przekona
a tak na koniec to gta mam na 2CD bo do tej wersji na 1CD to chiba nie pasuje
pozdro :)
gen
Dodano
16.04.2003 23:33:11
ozz17:
spoko, gadam sobie sam do siebie

Gdybym miał jakieś pomyśly to napewno bym napisał, ale naprawdę nie wiem co moźe to powodować.
SLAY3R
Dodano
16.04.2003 21:51:53
spoko, gadam sobie sam do siebie, ale mam nadzieje ze ktos to przeczyta i udzieli mi jakiejs rady, bo naprawde tak owa by mi sie przydala ..... oprocz tego ze mi sie gta wiesza, to jeszcze nie moge zainstalowac najnowszego patcha, bo jest cos z plikiem exe i qpa ! :[
ozz17
Dodano
16.04.2003 21:43:57
doszukalem sie tej opcji, wykorezystalem ja, przebudowalem archiwum i dalej nic !!! :[
ozz17
Dodano
15.04.2003 20:53:01
nie wrzucałem aut za pomoca imagtoola, sciagnalem sobie wozki ze strony oficjalnej wersje krore sie same instalowaly, dlatego raczej nie mam pojecie jak zrobic przebudowe archiwum.

czy to nie jest czasem uwarunkowane iloscia zmienionych aut, albo sposobem ich instalowania, bo jak sobie wrzucilem auta pzrez imgtool(3)to wszystko cyhodzilo ok a teraz jak sobie wrzucilem przez modul instalacyjny ok 7 aut to sie buraczy

bede wdzieczny za pomoc i jakas instrukcje, pozdrawiam ,narazie
ozz17
Dodano
15.04.2003 12:52:13
A czy po dodaniu modeli samochodów za pomocą imgtool'a robiłeś przebudowę archiwum. Najlepiej po kaźdej zmianie to zrobić. Moźliwe jest teź źe któryś z tych modeli które wgrywasz są skopane (miałem taki przypadek).
SLAY3R
Dodano
15.04.2003 01:07:21
ozz17
Dodano:
14.04.2003 23:59:05
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1