Wypełnianie wydrukowanego formularza przy pomocy MS Office

Witam serdecznie, od paru godzin slencze nad Listami przewozowymi jednego z naszych polskich usługodawców. mam ich tak duża stertę, że biurko mi sie załamuje (ja z resztą tez). ale do rzeczy: Muszę wypełnić oryginalne druki Listu przewozowego danymi, które w 95,4% są stałe. Aktualnie wykorzystuje moją silną ale także już wykończona rękę, długopis BIC i kalki kopjujace (rzadkość w supermarketach). w przewie na kawę zacząłem robić model takiego druku w Exelu ale przy drukowaniu, tekst nie trafia w wyznaczone pola. podejrzewam zakłamania miedzy moimi przyrządami mierniczymi (linijka itp.) z Tesco a rzeczywistym wymiarowaniem MS office. Czy ktoś posiada tajemnicza wiedzę z ciemnej strony mocy MS Office i pomoże mi w tym problemie??? Dodam, że powinienem skończyć przed 6:00 rano a trochę tego cholerstwa zostało, wiec mogę nie od razu dawać odpowiedzi na ewentualne pytania. Dla zobrazowania problemu podaje linka do skanu ów owego druczku. (Muszę wypełnić tylko i wyłącznie to co znajduje się w grubej czarnej obwódce. To co jest zielone jest danymi stałymi.) [img]http://img33.imageshack.us/img33/4069/scan0001ow.jpg[/img]

Odpowiedzi: 2

Pewnie jest, ale wymaga paru prób. Nie od razu Rzym...
XanTyp
Dodano
23.05.2012 14:22:07
  • KeliV 24.05.2012 10:20:30

    [quote=XanTyp]Pewnie jest, ale wymaga paru prób. Nie od razu Rzym...[/quote] brzmi jak tekst pomocy Windowsa :lol:

[quote=KeliV]Dodam, że powinienem skończyć przed 6:00 rano[/quote]Rozbawiłeś mnie :mryellow: Wybacz, ale nie trafiłeś na całodobowe pogotowie #-o
XanTyp
Dodano
23.05.2012 12:15:56
  • KeliV 23.05.2012 14:20:47

    [quote=XanTyp][quote=KeliV]Dodam, że powinienem skończyć przed 6:00 rano[/quote]Rozbawiłeś mnie :mryellow: Wybacz, ale nie trafiłeś na całodobowe pogotowie #-o [/quote] wiedziałem, że tak może być. Nie traciłem czasu na slenczenie przed monitorem tylko zasuwałem wszytko ręcznie. BTW: Człowiek z czasem tak nabiera wprawy, żę xero przy nim to powolna maszyna. A tak na serio, jest jakaś prosta tania i przyjemna metoda na takie akcje?

KeliV
Dodano:
22.05.2012 23:14:20
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1