Wymiana Vista Home Premium x64 na x32

Witam, chciałem się dowiedzieć czy można w jakiś sposób zamówić od Microsoftu płytkę z Vistą Home Premium 32 bitową lub ew. otrzymaniu linka do obrazu płyty? Chce zamówić bo kupiłem wersje x64 która po odpaleniu gg, skype i opery poprostu nie nadaje sie do użytku - tak się muli, mam nadzieje ze to dlatego, że większość programów jest dla wersji x32 i po instalacji tego systemu w wersji x32 będzie śmigała dużo szybciej - wszak użycie procesora [ Athlon64 3200+ ] przez samo gg w 45% to lekka przesada oczywiście nie wspominając o odpaleniu jakiejś lekkiej gierki np CSa 1.6 który na XP śmiga na full rozdzielczości a na Viście mi laguje przy 1024x768. Pozdrawiam patryks90

Odpowiedzi: 3

Jest stronka - http://www.microsoft.com/windowsvista/1033/ordermedia/default.mspx gdzie zamówić mozna ale zdaje mi sie, że dotyczy to wersji retail a nie oem (mnie przynajmniej spuściło na drzewo jak próbowałem - co prawda z powodu tego, że "jak masz ultimate to nośnik masz w pudełku" a nie z powodu oemowości systemu)
Żółty
Dodano
02.02.2008 21:48:06
[quote=patryks90]Witam, chciałem się dowiedzieć czy można w jakiś sposób zamówić od Microsoftu płytkę z Vistą Home Premium 32 bitową lub ew. otrzymaniu linka do obrazu płyty? [/quote] W drugą stronę (64->32) to pewnie i by szło..., a tak to może być i ciężko. Zadzwoń do MS i zapytaj jak w takim przypadku sprawa wygląda. [quote=Small Mike] moźe w sklepie mógłbyś wymienić [/quote] Ciekawe w jakim sklepie wymienią aktywowaną Vistę?
wojtt
Dodano
02.02.2008 21:20:37
moźe w sklepie mógłbyś wymienić możliwe też że jak ściągniesz torrenta lub z p2p to może klucz czy przyjmie ;) albo raczej pytać microsoft normalnie wyslij maila myśle ze szybko dostaniesz odpowiedź. @down może nie aktywował! po co po mnie powtrzasz zeby do microsoftu dzwonił jak napisałem żeby się skontaktował, oszczędź sobie.
Small Mike
Dodano
02.02.2008 19:46:31
patryks90
Dodano:
02.02.2008 12:58:49
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1