Wyłącznie się Eksploratora Windows

Witam wszystkich i jednocześnie składam Życzenia Noworoczne. ](*,) Mam ogromny problem -( moim systemem jest Windows 7 RC z polską wersją językową )- kilkanaście tygodni temu nagrałem sobie płytę DVD z programami tak by mi nie zginęły (aktualnie w tamtym czasie nie były mi potrzebne). Nagrywałem za pomocą CDBurnerXP. Kilka dni temu sięgnąłem do płyty by skopiować sobie program na dysk i wszystko było w porządku. Dziś ponownie włożyłem płytę do nagrywarki i.... wyskoczł mi komunikat "Komputer nie odpowiada" , a zaraz potem "Eksploretor Windows przestał działać". Po kilkukrotnym wydsnym poleceniu"Uruchom ponownie program" płyta się otworzyła i wtedy postanowiłem cała zawartość przekopiować na dysk ale niestety po krótkiej chwili (w trakcie kopiowania) ponownie wyskoczył kominikat "Eksploretor Wndows przestał działać" i od tego momentu płyty za żadne skarby nie można otworzyć. Zaznaczyć tu muszę , że płyta przez cały czas była w opakowaniu jednostkowym. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że INNE PŁYTY OTWIERAJĄ SIĘ BEZ PROBLEMU. W związku z przedstawionym powyżej problemem PROSZĘ o PILNĄ POMOC każdego kto może i potrafi to zrobić , ale tłumaczcie proszę "LAIKOWI". Za każdą pomoc z góry dziękuję. Mój ewentualny adres : curions15@gmail.com

Odpowiedzi: 5

Do [b]JerzegoS-a[/b] - pomijając cały problem i jego nagłe samouzdrowienie się: czy byłeś łaskaw zajrzeć do regulaminu i wyczytać co nieco o edytowaniu postów i tzw. floodzie? To na prawdę jest takie skomplikowane? A w kwestii sprzętu, na jakim działasz - obwinianie systemu za fizyczne niedomagania nagrywarki, to dość ciekawa sprawa. Więc sumując: Tak. Twoje pytanie było niemądre. Czy za niesprawdzającą się pogodę obwiniać się winno telewizor? Proponuję zaopatrzyć się w taki dość już stary, ale wciąż przydatny dyngs, jakim jest płyta czyszcząca napęd. Nie zawadzi - nawet jeśli nagrywarka ma ledwie kilka tygodni. Wystarczy, że na soczewce wyląduje kłaczek kurzu, że tacka wy- i wsunie się kilka razy, pyłek sfrunie gdzieś na bok... i cud sam się staje.
XanTyp
Dodano
31.12.2009 01:12:39
Do Veers -a. To fajnie że konkurs otwarty ale ... czy moje pytanie jest "niemądre" - dla mnie takie "zachowanie się " najnowszego systemu jest co najmniej dziwne ,( a przecież napędem zainstalowanym w jednostce centralnej /czyt. komputerze/ zarządza zainstlowany system ) i stąd moje "niemądre?" pytanie -- to gwoli wyjaśnienia sytuacji. Dalej czekam na "wróżkę?" która fachowo mi odpowie. Pozdrawiam
JerzyS
Dodano
30.12.2009 22:35:18
Konkurs na stanowisko wróżki jest nadal otwarty ....
Veers
Dodano
30.12.2009 18:07:13
No i teraz mam dopiero dziwną minę bo.....wyobrażcie sobie że przed chwilą ponownie włożyłem tą nieszczęsną płytę do napędu i ku mojemu zaskoczeniu uruchomiła się i dała w całości skopiować na dysk - i co Wy na to? - może ktoś mi powie co się dzieje. Pzdrawiam
JerzyS
Dodano
30.12.2009 16:29:50
Próbowałem załączyć pliki żeby pokazać jak to wygląda , ale mi nie przyjęło (pokazało że za mało miejsca na dysku?):-k
JerzyS
Dodano
30.12.2009 15:41:56
JerzyS
Dodano:
30.12.2009 13:55:44
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1