Wyłączenie głośnika

Jak można przy wyłączaniu (lub włączaniu) komputera automatycznie wyłączać wbudowany głośnik w laptopie? (chodzi o to, by przy każdym logowaniu się głośnik był ustawiany w pozycji 'mute')

Odpowiedzi: 2

Raczej koledze chodzi o ten dźwięk "beep", wydaje mi się. Uruchom edytor rejestru [w Start -> Uruchom wpisz "regedit") i odszukaj gałąź HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Sound. Zmień wartość pola Beep wprawym panelu z "yes" na "no". Ale zmiana będzie na stałe. Jak zatęsknisz :mryellow: zmienisz "abarot" na "yes" i po sprawie. Dźwięki systemowe wiadomo - via panel sterowania.
Endrju
Dodano
05.02.2008 08:42:51
hmm automatycznie mówisz... może wyłączyć dźwieki windows? logowania itd... do automatycznego trzeba by było jakis program który by to robil i wrzucić go do autostartu... a do wyłączania urzywać pliku shut down.exe połączonego z tym programem... nie wiem po co ci to tak wogole? nie lubisz tadada jak się komp włącza? takie cuś znalazłem na google ale chyba to nie dokładnie to http://pocketpcfreewares.com/en/index.php?soft=277 nie mam żadnych innych pomysłów
Small Mike
Dodano
05.02.2008 01:06:16
igielnik
Dodano:
03.02.2008 18:14:20
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1