Wylaczanie wygaszacza windows

Witam ponownie. Mam takie pytanko... Moze smieszne ale jednak nie umie sobie z tym poradzic. Jak wylaczyc wygaszacz pod windowsem. Robie standardowo prawoklik na pulpicie, zakladka wygaszacz i wybieram brak. Potem zastosuj, ok. A wygaszacz i tak sie wlacza normalnie po 10 min. I znow robie prawoklik na pulpicie, wygaszacze a tam normalnie zaznaczony jest wygaszacz windows a nie tak jak wczesniej wybralem brak... System swiezo postawiony. Zainstalowane tylko potrzebne programy bez zadnych zbednych dodatkow, upiekszaczy itd...

Odpowiedzi: 5

Lukas a co w temacie wzmiankowanym przez Bobiego? Sprawdzałeś rejestr?
Endrju
Dodano
21.12.2007 11:01:29
A gdyby tak usunąć aplikacje wygaszaczy z folderu Windows? Próbowałeś tego? Jeśli się uruchamiają, to poprzez te (chyba) exeki. Na próbę - przenieś je np. na D: i zresetuj kompa. Ciekaw jestem, czy wyskoczy jakiś komunikat, no i oczywiście, czy wygaszacz się uaktywni :F
XanTyp
Dodano
21.12.2007 09:20:17
Witam. Niestety problem nie ustapil. Wyrzucilem wszystko z Autostartu. Gdy wylacze wygaszacz, zapisze zmiany i klikne OK to po restarcie wygaszacz jest znow wybrany standardowo na Windows XP. Jak juz wspominalem nie instaluje zadnego dodatkowego oprogramowania z rodzaju tych "upiekszaczy Xp", wygaszaczy dodatkowych i innych "zamulaczy" systemowych. W kompie mam tylko Dreamweavera, 4 przegladarki, 2 komunikatory, oprogramowanie do zarzadzania firma, Open Office-a, Programy do bezpieczenstwa, Krasnala i Thunderbirda. Jak widac nie ma nic niepotrzebnego a oryginalny system stawialem jakies 2 tygodnie temu. W sumie nie jest to az takie uciazliwe ale fajnie byloby sie tego pozbyc... Pozdrawiam.
lukas0816
Dodano
19.12.2007 11:36:55
Strzelam: NoSaveSettings?
Bobi
Dodano
17.12.2007 09:30:53
Wyłącz wszystkie spośród "potrzebnych programów", które uruchamiają się wraz ze startem systemu i zobacz czy wygaszacz się nadal uaktywnia. Jeśli nie to załączaj pojedynczo każdy z wyłączonych uprzednio programów odczekując określony czas do skutku, aż wyłowisz aplikację odpowiedzialną za jego włączanie.
Endrju
Dodano
17.12.2007 09:17:17
lukas0816
Dodano:
16.12.2007 14:54:36
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1